16:17
Спішіть добро творити люди!!!

«Ми створені, щоб творити добро. І тому сьогодні людство приходить до усвідомлення необхідності жити за законами взаєморозуміння, взаємоповаги, терпимості. А ще нинішньому поколінню слід опанувати науку добра. Краса людини не може бути без добра» - Саме такими словами розпочали свій виховний захід на тему «Спішіть добро творити люди!»  в групі №4 за професією «Кухар, кондитер».

               Майстер виробничого навчання Литвиненко Тетяна Миколаївна зауважила, що великий педагог Василь Олександрович Сухомлинський писав: «Роби добро не тільки тоді, коли тебе бачать люди, значно більше треба для того, щоби бути справжньою людиною тоді, коли тебе ніхто не бачить». Адже не кожна людина, яка сяє зовнішньою красою, може бути приємним співрозмовником, може зрозуміти і подати руку допомоги. І навпаки - непримітна зовні, тиха людина може бути найкрасивішою у своїх діях, вчинках, жаданою і любою в колективі, у спілкуванні, у сім'ї.

              Учні групи: Каплюк Аліна, Підопригора Владислав, Чичикало Анастасія, Козак Віта, Грищенко Владислав, Пилипчук Аліна, Марченко Альона, Полтавець Юрій, Ригульська Інна підготували та розповіли присутнім про  звичаї різних народів творити добро

 Із захватом, всі присутні слухали поетичні рядки на тему «Доброти» у виконанні Каплюк Аліни та Підопригори Владислава, переглянули відеоролик, згадали прислів я та приказки на дану тематику.

            На закінчення виховного заходу  учні порадували всіх присутніх піснею.

Переглядів: 863 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: