Пошук
Головна » 2017 » Листопад » 20 » Профорієнтаційний бізнес-турнір
10:56
Профорієнтаційний бізнес-турнір

У жовтні-листопаді 2017 року вперше проходив інноваційний, цікавий, напружений марафон юних бізнес-геніїв нашого регіону - профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини, учасниками якого стали понад 1700 дітей. Більше місяця учні 7-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів створювали онлайн власні підприємства, нарощували виробництво та розвивали компанії. Участь в турнірі взяли учні нашого ЦПТО (група №1). Змагання було нелегким і до фіналу дійшли лише двоє наших учнів: Юпик Олександр та Іораш Анна. Епогеєм турніру стали заходи, що відбулися 17 листопада 2017 року на базі Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів, а саме: фінальні змагання бізнес-турніру, профорієнтаційний брифінг за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, директора департаменту освіти і науки Віри Рогової, генерального директора Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ) Віталія Паздрія, представників провідних підприємств регіону, центру зайнятості, науковців.

«Для 73 фіналістів бізнес-турніру захід подарував безліч можливостей для особистого розвитку» - зазначив у своєму зверненні до дітей Олександр Любомирович Горган. 12 переможців бізнес-турніру нагороджено дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, сертифікатами Компанії інтелектуальних технологій. Дипломом ІІІ ступеня нагороджений учень групи №1 Юпик Олександр.

У березні наступного року відбудеться Всеукраїнський етап бізнес-турніру. У ньому Київщину представлятимуть п’ять фіналістів. Серед них Юпик Олександр і Іораш Анна, яка зайняла четверте місце у обласних фінальних змаганнях. Ми щиро вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успіхів. Кураторами учасників бізнес-турніру були методисти - Степаненко Аліна Вадимівна і Юрченко Тетяна Володимирівна

Переглядів: 210 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.5/2