19:28
Профілактика та запобігання тютюнопаління

Тютюнопаління – одна з найшкідливіших звичок нашого часу.

25 вересня 2015 року для учнів І курсу ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» заступник директора з виховної роботи Гайдар Н.В. провела лекцію про тютюнопаління та його наслідки. Учні  дізналися про те, що нікотин – одна з найнебезпечніших отрут рослинного походження. Проблема тютюнопаління вкрай актуальна для України. Україна посіла перше місце в Європі за кількістю курців. У нашій країні в 2007 році нараховувалося більше 15,5 млн курців і з кожним роком кількість викурених сигарет зростає.
За даними Міністерства охорони здоров'я України в сучасних умовах кожна п’ята жінка-активний курець. Особливо занепокоює те, що ця шкідлива звичка припадає на вік до 35 років. За статистикою, щорічно від захворювань, спричинених тютюнопалінням у світі помирає понад 4 млн. людей, в країнах СНД 500 тисяч, в Україні 110 тисяч осіб, які насолоджувалися тютюновим димом. 

На лекції було переглянуто відеофільм «Смертельна доза нікотину». Усі присутні були шоковані кадрами фільму, у якому йшлося про смертельні захворювання, викликані тютюном.

Переглядів: 618 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: