10:18
Професійний тиждень трактористів

 Професійний тиждень — це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуаль­ну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на під­вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

З 15 по 19 лютого 2021 р. в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» відбувся тиждень професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва».

У понеділок відбулося відкриття тижня з проведення квесту "Кмітливий тракторист" який викликав неабиякий інтерес в учнів . Послідовно виконуючи завдання, підготовлені  викладачами спецдисциплін Кучеренком В. А., Бутником В. П. та Щербаком В. В., майбутні механізатори  гр №2 впевнено йшли до фінішу. У нелегкій боротьбі перемогу здобула команда в складі, Антонова Антона, Остапенка Дениса, Самедова Олександра, Глюзи Ярослава.

У вівторок  відбувся перегляд відео "Дивовижні новинки сільськогосподарської техніки ". Учні ознайомилися з перспективними  зразками  сучасної  сільськогосподарської  техніки.

У середу всіх здивувала майстерня умільців "Нове життя старим деталям!" На виставці були представлені лев, скорпіон, краб, собака, настільна лампа, мотоцикл, годинник та набір шахів, виготовлені зі зношених деталей тракторів та автомобілів. Авторами робіт стали учні груп № 5, 6, 9, 2 під керівництвом  викладачів та майстрів Кучеренка В. А., Леги А. І., Літуна В. М., Яреми С. В., Щербака В. В. та Щербака Ю. В.

У четвер відбувся конкурс фахової майстерності за професією "Водій автомобіля", в якому взяли участь учні груп ІІІ курсу.  Переможцями  стали Літун Євгеній та Богдан Олександр, майстер Біляй О. В.,   ІІ місце Мартишко Сергій, майстер Лисенко М. І.,  та ІІІ місце Свитка Максим, майстер Коноваленко О. І.

В п'ятницю за звання "Найкращий тракторист" змагалися учні груп 5 та 6. Учні продемонстрували хороші знання теоретичного матеріалу та практичні уміння: рух з місця, перемикання передач, рух по змійці, маневрування заднім ходом та під'їзд до с/г машини. Лідерами стали  Літун Євгеній І місце, Стригун Руслан  ІІ місце, Мартишко Сергій ІІІ місце.

Активну участь у професійному тижні взяли учні груп № 2, 9, 5, 6, 9, 11 також викладачі та майстри, які працюють за цією професією.

 

 

Переглядів: 41 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0