20:55
Професійний тиждень кравців

З 23 по 27 лютого 2015 року в нашому навчальному закладі цікаво проходив тиждень з професії кравець. У понеділок 23 лютого був проведений конкурс стіннівок. Виставка технічної творчості, яку підготували учні та майстри виробничого навчання, зацікавила всіх учнів центру. Тут були присутні вироби з бісеру, декоративні квіти, м'які іграшти і звичайно вишивка стрічками та нитками. 25 лютого в актовій залі цікаво пройшла лекція на тему "Історія весільної сукні", яку разом з ученицями підготувала викладач Ковтун Н.О.

      Присутні дізнались, що до  дня весілля, який являється особливим днем,  наречена має бути одягнена відповідно. Сукня в тій формі, яку всі ми знаємо сьогодні, з'явилася порівняно недавно, біла сукня,  є досить сучасним винаходом, який намагається підкреслити дівочу чистоту.  А на завершення заходу, присутні оглянули колекцію весільних суконь, підготовлених майстрами виробничого навчання з професії «Кравець» Сидорець М.П, Герасько К.В, Ганжи Н.В, Полтавець І.

Подорож у світ професії кравця відбулася в актовій залі ЦПТО 26 лютого. Ведучі Кремешна М. та Підопригора В. розповіли про історію професії, виникнення швейної машинки, ознайомили з видатними дизайнерами України: М.Вороніним, Андре Таном, Л.Пустовіт. Завершилася подорож феєричним показом мод.

Переглядів: 994 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: