18:42
Професійний тиждень електромонтерів

З 29.11 по 03.12 в закладі освіти традиційно проходив тиждень професійного спрямування за професією «Електромонтер з ремонту та експлуатації електроустаткування; електромонтер з ремонту вторинної комутації та зв’язку».

В понеділок учні групи №21 переглянули документальний кінофільм про життя та творчий шлях Ілона Маска. В ході перегляду кінофільму, здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з історією життя та гучними досягненнями в електротехнічній галузі  американського інженера і винахідника.

Другий день предметного тижня був покликаний підвищити інтерес до обраної професії. Виставка «Світлова феєрія» та фотозона викликали неабиякий інтерес у всіх здобувачів освіти. Всі бажаючі могли ознайомитися з різними видами світильників в стилі «Loft», які були представлені на виставці. Цього ж дня, майстер в/н Лега Н.М., організувала та провела «Electrіc quest», в якому взяли участь здобувачі освіти гр. №11.

У середу відбулася інтелектуально-розважальна гра «Брейн-ринг», в якій приймали участь здобувачі освіти гр. №21 та гр. №19. В ході запеклої боротьби, з відривом в 1 бал, впевнену перемогу здобула команда гр. №19.

Нікого не залишив без уваги майстер-клас на тему «Виготовлення новорічної ялинки», який організував та провів майстер в/н Новіков В.О. разом з здобувачами освіти гр. №1.  На цьому заході, Ситник Анастасія, при виготовленні новорічної ялинки,  продемонструвала вміння користуватися паяльником.

В п’ятницю майстри в/н Яковенко Т.М. та Жадан Т.І. провели між здобувачами освіти 2-го курсу конкурс кращий за професією. З 4-х учасників впевнену перемогу здобув здобувач освіти гр. №19 Загірний Валер’ян. Цього ж дня, в інформаційно-ресурсному центрі відбулося урочисте закриття тижня.

  

Переглядів: 68 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0