15:59
Професійний тиждень електромонтерів

 В період з 01.02.2021 по 05.02.2021 н.р. в нашому навчальному закладі проходив професійний тиждень за професією «Електромонтер з ремонту та експлуатації електроустаткування; електромонтер з ремонту вторинної комутації та зв’язку; водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».
    У понеділок, майстри в/н Бідний Олексій Олексійович та Лічманюк Степан Павлович, організували та провели захід професійного спрямування на тему «Ознайомлення з принципом роботи учбових лабораторних стендів НПЦ», на якому ознайомили всіх присутніх з будовою та  принцом роботи учбових лабораторних стендів, а також продемонстрували свої навички по роботі з ними. Цього ж дня, здобувачі освіти переглянули документальний кінофільм «Життя та творчий шлях Ніколи Тесли».

      У вівторок, майстри в/н Жадан Тарас Іванович та Лега Наталія Миколаївна провели майстер-клас на тему «Виготовлення світильників в Loft-стилі», на якому разом з здобувачами освіти, ознайомили усіх присутніх з історією виникнення «Loft-стилю», та продемонстрували декілька варіантів виготовлення світильників.
      Цього ж дня, Flash-крос «Be energetic», який організувала та провела майстер в/н Яковенко Тетяна Михайлівна, нікого не залишив без уваги. В ході проведення, здобувачі освіти продемонстрували свої знання з обраної професії.
     У середу, майстер в/н Лега Наталія Миколаївна, організувала та провела брейн-ринг. Участь взяли дві команди «Нейтрони» і «Мегавольти». У напруженій боротьбі, впевнену перемогу здобула команда «Нейтрони».
     У четвер, майстер в/н Бідний Олексій Олексійович, провів відкритий урок з виробничого навчання на тему «Технічне обслуговування та ремонт електричних двигунів». Олексій Олексійович ознайомив з правилами проведення технічного обслуговування електричних двигунів, та продемонстрував основні методи усунення несправностей.
     У п’ятницю, було підведено підсумки проведеного тижня, та змонтовано відеоролик, в якому показали найцікавіші моменти проведеного тижня. Відеоролик розмістили в соціальних мережах.

Переглядів: 25 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0