22:52
Правовиховна робота в ЦПТО

З метою попередження злочинності, насильства серед учнівської молоді, запобігання  бездоглядності, удосконалення форм і методів правового виховання, формування здорового способу життя для учнів  Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти завжди проводиться багато заходів: бесіди, лекції, виховні години. Профілактична робота у цьому напрямку розпочалася із перших днів нового 2013-2014 навчального року і до цієї роботи долучилися працівники служби у справах дітей, а також співробітники міліції. Зокрема, оперуповноважений Переяслав-Хмельницького сектору кримінальної міліції у справах дітей Олександр Володимирович Кіряков, провів ряд бесід у групах на правовиховну тематику. Учні розглядали найбільш розповсюджені приклади адміністративних та кримінальних правопорушень та міру покарання при їх вчиненні.

– Одним з основних аспектів правовиховної роботи є формування в учнів правової культури поведінки, бо саме її відсутністю характеризуються неповнолітні правопорушники. Адже, як правило, учні, які добре поводяться у навчальному закладі, в більшості так само ведуть себе і за її межами. Хто привчився й звик виконувати правила для учнів, той легко виконуватиме й усі інші правила суспільства, – переконаний Олександр Володимирович.

Також з 2 по 10 вересня службою у справах дітей був проведений рейд "Урок", під час якого виявляли учнів, які не приступили до навчання. За підсумками рейду серед учнів ЦПТО таких учнів не було виявлено.

Переглядів: 810 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: