14:00
ПРАВОВИЙ КВЕСТ

    СТОРІНКАМИ ПРАВИЛ ЖИТТЯ.

9 квітня 2014 року в Переяслав-Хмельницькому центрі професійно технічної освіти відбувся правовий квест під назвою «Сторінками правил життя». Мета квесту - формування національної гідності та патріотизму молоді, усвідомлення відповідальності за майбутнє країни, розвиток творчої особистості. В заході прийняли участь чотири команди: : "Майданівці", "Патріоти", "15 суток", "Порядок і закон".

   Викладач правознавства Степаненко Аліна Вадимівна підготувала цікаві завдання та конкурси для всіх учасників.
 Кожна команда отримала маршрутний лист на якому було зображено їхній напрям. Учні відповідали на  запитання на станції «Хто? Коли?», розглядали правові ситуації як справжні адвокати. Цікавим було завдання на стації «Країна казок», де вчинки деяких казкових героїв були неправомірними. Учасники повинні були відгадати назву казки. 

На станції «Патріоти» учні проявили свої творчі здібності, намалювавши на ватмані нашу державу з усіма областями. Найцікавішою була станція «Добра справа». За відведений час команди  зробити п’ять добрих справ. Всі впоралися на відмінно. 

 

Учасники мали змогу продемонструвати свої знання з правознавства та оригінальний підхід  до вирішення правових ситуацій. Протягом гри дві команди йшли бік-о-бік, але все ж таки з відривом в декілька балів перемогу отримала команда "Патріоти"(адміністратор, оператор комп'ютерного набору).

                                                               


 

Переглядів: 1369 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: