20:01
Посвята в першокурсники

             Вже трохи більше десяти днів першокурсники вчаться в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти». Вони отримують перші практичні уроки своєї майбутньої професії, уроки майстерності і професіоналізму і учнівське самоврядування нашого навчального закладу вирішило започаткувати традицію – «посвяти в учні», як одного з найяскравіших моментів дорослого життя.
            Посвята в учні – це важливий і хвилюючий момент в житті першокурсника, наповнений яскравими емоціями і незабутніми враженнями.
           11 вересня 2015 року на стадіоні закладу «Юність» третьокурсники Лябах Анна,
Анцерова Людмила, Каднікова Ірина, Басараб Ірина та керівник вокального гуртка Максим Сергійович Демченко зустрічали першокурсників та їх керівників. Свято розпочалося з розподілу учнів на команди, які змагались в цікавих та веселих конкурсах та вікторинах. Учні, по-дитячому безпосередні, щирі та відкриті; по-дорослому артистичні, ставши в коло Дружби учнівської родини завзято танцювали. І, варто сказати, що здатні вони багато на що!
        Кожен із присутніх отримав солодкий приз, випечений старшокурсниками, що навчаються за професією «Кухар, кондитер». Стан ейфорії ще довго не покидав усіх присутніх на посвяті, всі першокурсники змогли відчути себе частиною великої і дружної сім`ї Центру.
      Пошанування молоді, котра приступає до набуття грамоти, знань, професійних умінь і навичок, було і є подією високого суспільного і державного значення. Із цього моменту починається формування нових майбутніх поколінь, їхніх якостей і можливостей, професіоналізму, а відтак – і майбутнього нашої держави.
   
 Сподіваємось, що першокурсники 2015 року гідно розпочнуть своє учнівське життя, з честю будуть носити звання учня Переяслав-Хмельницького центру професійно –технічної освіти та не раз гідно й талановито представлять рідний навчальний заклад.
        Ми бажаємо першокурсникам успіхів у навчанні, високих досягнень та особистих перемог. Хай їхнє учнівське життя буде яскравим, а світ навколо – мирним, світлим і радісним!

Переглядів: 708 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: