15:46
Переяславська осінь Кобзаря
21 листопада, у бібліотеці ЦПТО відбувся відбірковий етап X конкурсу молодих виконавців поетичної спадщини Т.Г. Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю "Переяславська осінь Кобзаря”. У конкурсі взяли участь 13 учасників. Оцінювало виступи журі у складі викладачів української мови та літератури, методиста Центру. Всі учасники добре підготувалися до конкурсу. 

За кількістю набраних балів місця розподілились таким чином: І місце – Зінченко Ксенія (група №2), Науменко Віталіна (група №11), ІІ місце – Краснюк Юрій (група №13), Бєлякова Тетяна (група №10), ІІІ місце - Лугіна Альона (група №12), Ходан Софія (група №1).

25 листопада відбувся заключний етап конкурсу, у якому брали участь кращі читці з усіх навчальних закладів міста. Наші учні Науменко Віталіна, Зінченко Ксенія та Краснюк Юрій показали високий рівень виконавської майстерності. За підсумками конкурсу Краснюк Юрій виборов ІІ місце та можливість виступити на гала-концерті, який відбудеться 30 листопада у молодіжному центрі «Зустріч».

 

Переглядів: 1052 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: