13:28
Педагогічні читання працівників професійно-технічних навчальних закладів Київської області

             9 січня 2014року на базі Переяслав-Хмельницького ЦПТО відбулися традиційні педагогічні читання на тему «Сучасні підходи до підготовки кваліфікованих робітників сільськогосподарського виробництва в професійно-технічних навчальних заклад Київщини». 

            Читання мали на меті презентацію досвіду роботи та впровадження в практику досягнень в організації підготовки робітничих кадрів сільськогосподарського  напрямку.

             У заході  взяли участь заступники директорів з навчально-виробничої роботи, методисти, викладачі, майстри виробничого навчання.

     Навчальні заклади організували виставки методичної роботи та технічної  творчості. На них були представлені  діючі макети машин та устаткування для сільського господарства, зразки сільськогосподарських рослин, які вирощують на навчальних господарствах ПТНЗ, кращі  методичні розробки уроків виробничого навчання та спеціальних дисциплін.

             Переяслав-Хмельницький ЦПТО представив макет свого навчального господарства, на якому було відтворено всі господарські забудови, техніка, рослини і тварини. Яскраво оформленою та смачною була композиція з дріжджових виробів. Найбільш колоритним елементом виставки був  декоративний віз, на якому красувалися зернові культури та овочі цьогорічного врожаю, зібраного на навчальному господарстві ЦПТО.

             В оновленій актовій залі Центру, гостей зустрічали Дід Мороз та Снігуронька з Різдвяним концертом.

Проводили педагогічні читання заступник директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, начальник управління професійної, вищої освіти і науки Т. М. Стельмах, начальник відділу змісту та організації навчального процесу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України - Луцька Алла Володимирівна ,  директор ДЗ «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» - В. О. Зубець, головний спеціаліст управління технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства в Київській області – Віктор Олексійович Федорченко.

Свої виступи на запропоновану тему представили  викладачі та майстри Переяслав-Хмельницького ЦПТО, Бородянського професійного аграрного ліцею, Катюжанського ВПУ, Київського обласного ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу, Ржищівського професійного ліцею, Сквирського ВПУ. 

         Атмосфера обласного заходу засвідчила  актуальність обраної теми, високу якість педагогічної діяльності, що в свою чергу дає результат - якість професійної освіти, компетентність та професіоналізм випускників.

Переглядів: 1136 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: