16:25
"Пам'ять не згасне"

        Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня пам’яті та примирення в Україні. У довічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, тим кому пощастило пройти через чорнило битв 1939 -1945 років і дожити до світлого Дня. Протягом багатьох десятків років вдавалося вберегти мир у нашій державі. Ще два роки тому ми не знали багатьох слів пов’язаних з війною. Тепер, мирне небо України знову обпалене полум’ям війни. Саме такими словами розпочав зустріч з представниками волонтерської громадської організації «Серця Переяславщини» та начальником відділу військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Переяслав-Хм. ОМВК майором Мамітьком В. І.-учень нашого ЦПТО Пешков Дмитро.

     Дмитро, провів захід за власно розробленим сценарієм. Затамувавши подих, зі сльозами на очах, учні і викладачі слухали розповідь майора Мамітька В. І. про бойові будні солдатів АТО, про їхню надзвичайну мужність, хоробрість, героїзм, палку любов до рідної землі, до України.

     В ході зустрічі всі присутні мали можливість переглянути фрагменти відео–роликів про буремні події Майдану, втечу Януковича, відставку прем’єр-міністра М. Азарова та Кабінету міністрів.

Волонтери, Людмила Олександрівна Романенко, Інна Олександрівна Марченко, Микола Анатолійович Швиденко, розповіли учням про надзвичайно важливу місію їхньої організації у зоні АТО.

Кульмінацією заходу була мініатюра «Лист до матері». Роль солдата виконав Пешков Дмитро.

Переглядів: 697 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 4.2/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: