15:06
Один день в ЦПТО

7 жовтня 2015 року в рамках акції «Один день у ЦПТО»  до нашого закладу завітали лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл м.Переяслава-Хмельницького. Метою їхнього візиту було знайомство з життям професійно-технічного навчального закладу.
        Виконуюча обов'язки директора Центру  Слюсар Ірина Володимирівна розповіла гостям про історію закладу, його традиції та професії, які учні здобувають тут.  Заступник директора з навчальної роботи Назарова Світлана Володимирівна познайомила лідерів учнівського самоврядування з особливостями навчально-виховного процесу, адже учні нашого закладу вивчають не лише загальноосвітні дисципліни, а й предмети професійного спрямування, удосконалюючи свої вміння та навички на уроках виробничого навчання. Заступник директора з виховної роботи Гайдар Наталя Володимирівна  розказала про те, що учні ЦПТО змістовно проводять час і після уроків, адже мають можливість  займатися у вокальному, драматичному, танцювальному гуртках. 
      Представникам громадської організації "Діти Переяславщини"  було
запропоновано стати учнями Центру  і особисто обрати професію. Дівчат зацікавила професія електромонтера та механізатора, а хлопців - кухаря, кондитера та адміністратора; оператора комп'ютерного набору.
        Всі враження від перебування в закладі лідери обговорили на засіданні  круглого столу «Один день в ЦПТО». Члени міської учнівської ради з захопленням розповіли про дружню атмосферу, що панує в ЦПТО, про цікаві уроки виробничого навчання та педагогічну майстерність викладацького складу.

Переглядів: 605 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: