17:11
Образ особистості в перукарському мистецтві

6.05.2014року в нашому Центрі проводився кваліфікаційний іспит для слухачів за професією «Перукар (перукар-модельєр)». Керівники групи вирішили відступити від його традиційного проведення і продемонструвати не лише уміння, навички майбутніх перукарів, використання сучасних методів та матеріалів, а й творчий підхід до обраної професії.

Кожна із слухачок створила дивовижний образ, який продемонстрували  присутнім в залі. З захопленням всі спостерігали за образом «Дитинство», «Випускний», «Дискотечний», «Робочий», «Вечірній», «Український», «Весільний».

          Неймовірно, вражаюче, дивовижно…. Тільки такі слова залишається говорити про побачене. Адже кожна модель – це як плід уяви і фантазії наших, тепер вже з гордістю можна назвати, випускників – перукарів.  Жодного присутнього в цій залі не залишили байдужими: прекрасні моделі, оригінальні зачіски, і кожен  мав змогу взяти для себе родзинку, щоб створити  свій власний образ.

Організаторами заходу  були: викладач – перукар Наталія Валеріївна Чечельницька, викладач Степаненко Аліна Вадимівна і майстер-перукар Марія Романівна Чепіга. 

Переглядів: 688 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: