21:30
Обласний пошуково-краєзнавчий проект "Герої сучасності. Київщина»

    26 квітня 2018 року на базі Київської міської організації Товариства сприяння обороні України відбулася конференція-презентація результатів другого етапу Обласного пошуково-краєзнавчого проекту «Герої сучасності. Київщина». ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» представляли учні третього курсу Пєшков Дмитро та Хандошко Єлизавета.

   Вихованці ЦПТО згадали трагічні сторінки нашої історії (Коліївщина, Національно-визвольна війна, козацька доба, Велика Вітчизняна війна, роки сталінських репресій), які сформували в українців сильний, витривалий дух, помножений на палку любов до Батьківщини і відчайдушну самопожертву заради святого слова – свобода. Дмитро Пєшков розповів про випускників Центру, які не сиділи в кабінетах, не ховались від військкоматів, не тікали за кордон. Ці люди за покликом серця і почуттям святого громадянського обов’язку пішли захищати нашу Батьківщину.

   Особливо вразила розповідь про загиблого Героя-переяславця, Довгого Олександра, дружина якого працює в центрі професійно-технічної освіти. Під час виконання бойових завдань Олександр Довгий ніколи не шкодував свого здоров’я, був надійною допомогою для своїх побратимів, мужньо захищав кожний клаптик рідної землі. Логічним завершенням виступу стала пісня «Не твоя війна», у виконанні Хандошко Єлизавети.

     На конференції було представлено творчу роботу у вигляді карти «Єдина Україна», виконану учнями ЦПТО під керівництвом соціального педагога Миколаєнко А. Г., старшого майстра Радіоненко Ю. А. За креативність і оригінальність виконання творчого завдання навчальний заклад був нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України.

 

Переглядів: 440 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0