12:39
Обласна студентсько-учнівська науково пошукова конференція «Гортаючи сторінки історії мого рідного краю»

13 травня 2015 року на базі Боярського коледжу екології і природних ресурсів відбулася обласна студентсько-учнівська науково пошукова конференція «Гортаючи сторінки історії мого рідного краю». Учасниками заходу були учні ПТНЗ та студенти  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Київської області.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися директор Боярського коледжу екології і природних ресурсів Кропивко С.В., директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Зубець В. О.,  головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Устенко Н.А.

Робота науково-пошукової конференції проходила в таких секціях: «Історія навчального закладу», «Історичні постаті рідного краю», «Мій край в культурних та історичних розвідках».

Наш навчальний заклад на конференції представляла учениця групи №11 Анцерова Людмила (науковий керівник проекту – викладач історії  Юрченко Т.В.).  Учениця представляла роботу, яка присвячена Герою України Михайлу Івановичу Сікорському, видатному музейнику та музеєзнавцю, творцю 24-ох музеїв, що об’єднані на даний час у Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».

Усі учасники конференції були нагороджені дипломами, а їх наукові керівники – сертифікатами.

Переглядів: 662 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: