11:22
Обласна студентсько-учнівська науково-пошукова конференція

19 березня 2015 року на базі Ржищівського гуманітарного коледжу відбулася Обласна студентсько-учнівська науково-пошукова конференція «Ліна Костенко у діалозі з сучасністю», присвячена  85-річчю від дня народження відомої української поетеси, нашої сучасниці Ліни Василівни Костенко. Учасниками заходу були учні ПТНЗ та студенти  ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися директор Ржищівського гуманітарного коледжу Кушнір С.М., директор державного закладу «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» Зубець В. О.,  заступник директора державного закладу «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» Стасєєва М. А.

Робота науково-пошукової конференції проходила в таких секціях: «Тематичні обрії Ліни Костенко», «Ліна Костенко в контексті з сучасністю», «Маловивчені сторінки життя Ліни Костенко». Наш навчальний заклад на конференції представляла учениця групи 4 Каплюк Аліна (науковий керівник проекту – викладач української мови та літератури Капшук В.С.). Метою дослідницької роботи учениці було розкрити філософську спрямованість творів Ліни Костенко: самоцінність і неповторність людського існування, швидкоплинність часу, морально-етичні пошуки окремої індивідуальності, шаленство сучасного життя, його наслідки і пам’ять історії.

Також у рамках заходу відбулася ІІІ обласна виставка-конкурс студентських художніх робіт «Від захоплення – до мистецтва». На експозиції виставки були представлені роботи живопису, художньої фотографії та декоративно-ужиткового мистецтва, на створення яких молодь надихнула горда, непоступлива у своїх принципах, кришталево чесна українська поетеса Ліна Костенко.  Адже її вірші – це не просто шедеври української літератури, це – поетичний скарб, який захоплює та примушує зупинитися, замислитися, знаходить відгук у серці й назавжди залишається в душі. Її поетичне слово пробуджує національну свідомість і совість поколінь, її життя – яскравий зразок служіння Україні.

Усі учасники конференції були нагороджені сертифікатами, а призери виставки-конкурсу студентських художніх робіт – дипломами.

Переглядів: 912 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: