14:36
Наука-це вона

    В рамках предметного тижня інформатики та математики в ЦПТО 25 жовтня відбулася виставка освітнього арт-проєкту "Наука-це вона". Здобувачі освіти познайомилися  із дванадцятьма дивовижними українськими науковицями ХХ-ХХІ століття, із коротких есе дізналися якою науковою діяльністю займалась героїня, у яких царинах вона працювала, які її основні здобутки та досягнення, які винаходи чи діяльність героїні вплинули на сьогодення.

    Кібернетикиня Катерина Ющенко, математикиня Клавдія Латишева, молекулярна біологиня Ганна Єльська, фізикиня Антоніна Прихотько, фізикиня Ольга Перевозчикова, нейроморфологиня Галина Скибо, нейробіологиня Нана Войтенко, математикиня Олена Ванєєва, орнітологиня Наталія Атамась, генетикиня Оксана Півень, генетикиня Світлана Арбузова, математикиня Марина В’язовська стали героїнями даного проєкту. Учні ще раз переконалися, що українські жінки зробили значний внесок у розвиток науки.

      "Наука-це вона"-освітній арт-проєкт, організований STEM із FEM за підтримки міжнародних організацій  ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні для популяризації залучення дівчат в науку. У науці не має місця гендерним стереотипам!

   
     
 
 
Переглядів: 32 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0