14:42
Нарада-семінар інженерів з охорони праці ПТНЗ Київської області

28 травня 2014 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» відбулася нарада-семінар інженерів з охорони праці професійно-технічних навчальних закладів Київської області.

   Методист ДЗ «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» Нетреба Анатолій Федорович доповів про стан охорони праці та пожежної безпеки у 2013 – 2014 навчальному році та завдання щодо посилення роботи по створенню та забезпеченню належних умов праці і навчання учасників навчально-виховного процессу.

Почесними гостями наради-семінару були: головний державний інспектор Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві Сєдих Петро Борисович та

завідувач обласного навчально-методичного кабінету БЖД населення Навчально-методичного Центру ЦЗ та БЖД Київської області Лутак Наталя Гаврилівна.

  

    Викладач спеціальних дисциплін нашого навчального закладу Герасименко Олександр Васильович був одним із доповідачей наради-семінару. В своєму виступі: «Роль кабінету «Охорона праці» у професійно-технічному навчальному закладі, його оснащення, зміст роботи» він поділився досвідом роботи педагогічного коллективу нашого навчального закладу по охороні праці та безпеки життєдіяльності, окремо зупинився на роботі кабінету з охорони праці.  

   

Переглядів: 993 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: