22:13
Мови чарівної голос
   Саме під такою назвою 15 березня 2012 року в нашому навчальному закладі відбулося свято рідної мови, який підготувала викладач української мови і літератури Капшук В.С. Основною метою заходу було переконати глядачів, що мова - це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину. Зі сцени прозвучало багато ніжних і теплих слів про нашу мову, її значення в житті кожного українця. Своїм виступом зачарувала всіх присутніх Науменко Віталіна, яка зачитала молитву до мови. Карман Олег та Матяш Михайло розвеселили глядачів, розповівши гуморески славетного Павла Глазового. Тупало Юлія, Мисан Тетяна, Мойсеєнко Аліна та Головенко Оксана подарували прекрасні поетичні рядки про нашу багату, мелодійну і неповторну мову.
    Яскравим доповненням до свята були вокальні виступи учасників: Колоткової Юлії, Гнатенко Ірини, Харламових Зої та В'ячеслава, Руденка Дмитра та Апановича Віталія.
    Тепла і радісна атмосфера в залі засвідчила, що в ній справді зібралися щирі українці, яким не байдужа доля рідної мови, адже мова - це перша ознака нації. 
Переглядів: 848 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: