19:58
Михайло Сікорський - майстер музеїв

Пріоритетним напрямком виховання учнів в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» є патріотичне виховання. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в нашому навчальному закладі, місті, районі, селі, краї все мене стосується, все залежить від мене.

У рамках національно-патріотичного виховання в ЦПТО проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення із звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України.

         16 жовтня 2015 року завідуючою науково-дослідницьким відділом «Музей історії УПЦ» НІЄЗ «Переяслав» Наталією Григорівною Ткаченко в актовій залі Центру було прочитано лекцію та презентовано відео матеріали, присвячені пам’яті Героя України, Михайла Івановича Сікорського. З представлених матеріалів учні дізнались про багаторічну працю і життя Михайла Івановича. Завдяки Михайлові Сікорському,  місто Переяслав-Хмельницкий перетворилося на визначний осередок культури і духовності, скарбницю пам'яток історії нашої країни. Під його керівництвом тут створений відомий в усьому світі історико-етнографічний заповідник "Переяслав". За майже 60 років подвижницької праці Михайло Іванович підняв багатющий пласт історії і культури древньої переяславської землі.В місті  налічується 27 тематичних музеїв, 370 нерухомих пам'яток народної архітектури, близько 200 тисяч експонатів. 

             Наталія Григорівна подарувала до бібліотеки нашого  закладу каталог музеїв Переяслава. За цікаву та змістовну лекцію учні подякували лектору оплесками.
Михайло Сікорський

Гордість країни 2003 року. Нагороду вручає Ніна Матвієнко.

 

 

 

 

Переглядів: 735 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: