13:51
Михайло Сікорський. Літопис життя...

26 вересня 2013 року у виставковій залі Музею Заповіту Т.Г.Шевченка розпочалися Дні пам’яті Героя України, Заслуженого працівника культури  Української РСР, премії «Гордість країни», почесного члена Української академії архітектури і мистецтв, Почесного громадянина міста Переяслав-Хмельницького, фундатора заповідника Михайла Івановича Сікорського.

Нашим учням теж випала нагода дізнатися про неоціненний вклад Михайла Івановича у розвиток музейництва та збереження культурної спадщини України. Про його творчий, науковий, музейний доробок, який став духовним пам’ятником і дороговказом для сучасників і наступних поколінь.

Учні переглянули фотовиставку зібрану працівниками музею, а також меморіальну кімнату М.І.Сікорського. В цьому приміщенні він розпочав свою трудову діяльність у вересні 1951 року на посаді директора Історичного музею, а також проживав впродовж 15 років. З 1965 року по 2007 рік у приміщенні Історичного музею знаходився робочий кабінет М.І.Сікорського. На експозиції, були представлені меблі, предмети побуту і професійної діяльності, фото, документи, нагороди, подарунки, книги із особистої бібліотеки М.І.Сікорського.

Переглядів: 974 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: