17:12
МАТИ - СИМВОЛ ЖИТТЯ

Виховний захід  до Дня матері  «Мати-символ життя», бібліотекар центру Шевченко Людмила Сергіївна розпочала словами,  що у травні наша незалежна Україна відзначає свято - День Матері. Саме в цей день усі вшановують і матір-неньку, і матір-землю, і матір-Божу.

  Мета заходу - прославити жінку, яка подарувала кожному із нас найцінніше – життя. Ця жінка – мама, любов, якої – найсвятіше.

Не дивлячись на те, скільки нам років, нам завжди потрібна мати, її ласка, щирий погляд і безмежна любов. І чим більша ваша любов до матері, тим світліше і радісніше життя.

Мати - це символ усього найкращого. В одному арабському прислів’ї говориться, що Бог створив на світі Матерів, щоб заступала Бога там, де його нема. Часто повторюємо слово МАТИ у хвилини страждання, горя, розчарування, бо добре знаємо, що мати любить свою дитину, завжди зрозуміє її, подасть руку допомоги, розділить її радість і смуток.

 Учні групи №10 Каднікова Ірина, Лябах Анна, Губар Ірина, Кислицька Віка, Кизуб Віка, Кононенко Аліна, Креньова Іванна декламували вірші, прислів’я та вислови про матір. У виконанні Каднікової Ірини прозвучала пісня про матір на слова Б.Олійника.

 Завершився захід переглядом відеоролика «Мами чекають нас». 

Переглядів: 963 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: