07:48
Лінійка-реквієм

   З метою виховання небайдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю як до свого, почуття любові до людини, землі, держави в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» 21 квітня 2016 року було проведено лінійку-реквієм, присвячену 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи та проведення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

     В проведені заходу приймали участь учні центру, педагогічні працівники, член спілки Чорнобильців, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС- Сапура Надія Яківна. Усі присутні з сумом слухали розповідь Надії Яківни, яка про те, що слово «Чорнобиль» перетворилось на зрозумілий для всіх образ-символ, що ілюструє глибину кризи в тій чи іншій сфері: «духовний Чорнобиль», «інформаційний Чорнобиль», «економічний Чорнобиль»... А лише 30 років тому все було інакше...Чорнобиль — невеличке українське містечко, яких сотні в Україні. Весною воно потопало у свіжій зелені, вишневому та яблуневому цвіті. Влітку тут полюбляли відпочивати родинами. Їхали сюди відусюди, щоб набратися здоров'я, подихати цілющим повітрям. Здавалося, що красу цього куточка українського Полісся ніщо й ніколи не затьмарить... Страшні наслідки Чорнобильської трагедії: смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції.26 квітня — День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров'я та життя. Пам'ять — це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам'яті, що не даватимуть забути про трагедію.

     Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять героїв Чорнобильської трагедії. Ліквідатори наслідків на ЧАЕС отримали від учнів весняні квіти..

Переглядів: 619 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: