18:18
Лекція «Злочин і відповідальність»

Боротьба з  правопорушеннями  неповнолітніх — одна з найбільш важливих сторін усього процесу викорінювання злочинності в нашій країні. Значне місце в цьому процесі займає кримінально-правова діяльність. Головний її зміст полягає у виховній роботі, попередженні правопорушень з боку підлітків, усуненні причин і умов, що сприяють злочинності неповнолітніх.

              Саме так розпочала свою лекцію  для учнів Переяслав-Хмельницького ЦПТО 12 лютого 2014 року прокурор Переяслав-Хмельницької міжрайонної прокуратури Анна Юріївна Доготар.  Вона ознайомила учнів про види правопорушень, вік кримінальної відповідальності, та обмеження для осіб, що мають судимість. Учні з інтересом вислухали статистику скоєння злочинів неповнолітніми, їх видами.

             Учні задавали питання, щодо адміністративної відповідальності за паління в громадських місцях, вживання слабоалкогольних напоїв.

         Анна Юріївна Доготар наголосила, що в житті значно складніше досягти чогось своїми силами, значно легше-злочинним шляхом, але необхідно пам’ятати, що закон  для всіх один, і за його порушення настає відповідальність.

Переглядів: 664 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: