21:10
Конкурс молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style»

     

      15 лютого у м. Києві в будинку вчителя відбувся фінал конкурсу молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style». Завданням конкурсу було залучити молоду, талановиту, креативну молодь навчальних закладів, що готують фахівців зі швейного мистецтва, до виготовлення ескізу та відшитя за ним моделі робочого одягу для майстра перукаря та його клієнта. Конкурс складався з трьох номінацій: національний фольклор, прет-а-порте, от кутюр.
      Серед багатьох навчальних закладів, що брали участь у конкурсі був і Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти. Наша учениця Левківська Анна представляла свої роботи у двох номінаціях. За роботу у номінації національний фольклор її було нагороджено дипломом учасника та подарунками від фірми  ESTEL. У номінації от кутюр Анна виборола диплом ІІІ ступеня і отримала грошову винагороду.

 
         В рамках заходу відбувся показ колекцій навчальних закладів. В ньому взяли участь Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу №34, Київське вище професійне училище швейного і перукарського мистецтва №46, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Богуславське вище професійне училище сфери послуг, Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти, Київський національний університет культури і мистецтва. До уваги глядачів наш навчальний заклад представив колекцію «Перлина Переяславщини».


     Представників навчальних закладів, що взяли участь у конкурсі було нагороджено подарунками від фірми  ESTEL, дипломом учасника конкурсу молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style» та сертифікатом на 1000 гривень від фірми ESTEL на придбання їх продукції.

Переглядів: 1189 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: