20:13
Конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією Кравець
З метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів 19 та 20 лютого 2013 року на базі ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією Кравець.

В конкурсі на кращого з професії приймали участь представниці від трьох навчальних закладів ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО», ДПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг», ДНЗ «Тетіївське ПТУ».   Завдання конкурсу передбачали виявлення як теоретичних, так і практичних вмінь та навичок професійної діяльності.

Всі учасниці гідно справилися із завданнями конкурсу, але перемагає найкращий. ІІІ місце виборола Колісник Юлія (ДПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг»), ІІ місце - Патлай Анна (ДПТНЗ «Богуславське ВПУ сфери послуг»), І місце – Олексенко Наталія (ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО»)

Вітаємо учасниць конкурсу, бажаємо успіхів у навчанні, а  Олексенко Наталії гідно представить профтехосвіту Київщини  на ІІІ етапі конкурсу фахової майстерності.

Переглядів: 1298 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: