11:35
Ярмарок українських страв.
20 березня бібліотека Центру була наповнена ароматами української національної кухні та веселою народною музикою. Гостей зустрічали хлібом, любов’ю і миром…

Керівники групи №10 Гайдар Наталя Володимирівна і Сердюк Лариса Володимирівна разом зі своїми вихованцями підготували і провели виховну годину «Веселий ярмарок українських страв». Працьовитий і гостинний український народ здавна славився своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Борщі та пампушки, паляниці й галушки, вареники й ковбаси, печеня й напої з фруктів і меду, крученики і голубці чого тільки не вміють готувати наші господині.

         Ведучі запросили усіх присутніх до господарів, які докладно розповіли про свої страви. Кожна господарка мала свій стіл: «Хліб усьому голова», «Добрий борщик»,  «Каша – мати наша», «Пан куліш», «Варенички непогані, варенички у сметані», «Галушечка – гостю душечка».

Всі гості були приємно вражені театралізованим дійством у виконанні Бєлякової Тетяни і Палатного Іллі, які виконали ролі Ульяни та Стецька.

На заході звучали українські прислів’я та приказки, історії походження українських страв, цікаві традиції, жарти та прикмети пов’язані з українською кухнею.

Переглядів: 1031 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: