10:42
"Як зберегти кохання?"

"Кохання — як вода,— плавке та бистре, 
Рве, грає, пестить, затягує і топить. 
Де палко — воно кипить, а стріне холод — 
Стає мов камінь."

Цими словам великої поетеси Лесі Українки розпочалася лекція "Як зберегти кохання?", яку 11 та 13 березня в актовій залі ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" прочитала учням  викладач математики Кучеренко Раїса Дмитрівна.

Існує, як відомо, дуже багато визначень любові, і в кожне визначення людина намагається вкласти свій зміст, відмінний від інших і підказаний самим життям та власним життєвим досвідом.

Сучасний етап людської історії складний, динамічний, суперечливий, і тому важко оцінити те або інше явище. Однією з прикрих тенденцій сучасного світу є падіння моралі, перетворення почуттів у розмінну монету, знецінення моральної добропорядності у стосунках між людьми — усе це явища нашого сьогодення.

Проте мало хто уявляє собі щасливе життя без цього світлого почуття, і людина часто витрачає все своє життя на пошуки ідеальної любові.

Як же зробити так, щоб наша любов зберегла свою неповторну свіжість, якщо не на все життя, то на дуже довгий час?

У чому полягає різниця між коханням, закоханістю та любов'ю?

На ці та багато інших запитань учні намагалися знайти відповідь протягом лекції

Перш за все, потрібно не імітувати любов, а саме любити. Потрібно просто любити один одного й доводити свою любов справами. Адже з часом справи говорять про любов набагато красномовніше, ніж просто красиві слова, і про це завжди треба пам’ятати.

Людина схильна приділяти більше уваги тому, як би зустрітися з коханням, пережити, відчути його, і менше дбає про те, щоб зберегти це почуття, забезпечити йому тривале життя. Справді, така прикра невідповідність нерідко стає причиною, джерелом гострих колізій, людських драм. Для того щоб кохання не тільки виникло, а й збереглося, потрібно багато.

Протягом лекції звучали цікаві легенди та красиві вірші.

Викладач поспілкувалася з учнями про кохання, про те, що вважається природним і що є небажаним у взаєминах молоді, намагалася зорієнтувати учнів на толерантне ставлення до вираження почуттів один одному, допомогти учням розібратися у собі, підготувати їх до майбутнього сімейного життя.

 
Переглядів: 718 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: