17:39
ІV Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

З 14 по 17 жовтня   на базі Київського політехнічного інституту відбулася  ІV Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

   Я, Коноваленко Юрій, виборов можливість представляти свою наукову роботу по темі: «Використання світлодіодних світильників та сонячних батарей». Цей напрям я обрав не випадково, бо саме в наш час особливо гостро постає питання про економію електроенергії та зменшення витрат на її використання.

    За участь у конкурсі я був нагороджений дипломом та пам’ятним подарунком.

  За цей невеличкий відрізок часу я познайомився з багатьма талановитими хлопцями і дівчатами, які приїхали з усіх куточків України. Всіх учасників було 55 осіб.

    Організатори конкурсу підготували для нас  цікаву освітню та культурну програми. Зокрема, ми відвідали лекції з фізики, інформатики, розв’язували психологічні тести. Також відвідали музей Великої  Вітчизняної війни, та ряд музеїв у КПІ: музей зброї, старої техніки, нагород.

  Я дуже радий, що журі відмітило мій проект і я став  учасником Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу. На майбутнє я планую продовжити наукові дослідження в галузі роботи сонячних батарей та світлодіодних світильників. 

Переглядів: 983 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: