20:51
Історія трактора

Серед безлічі машин, що використовує в наш час людина трактори займають одне з найважливіших місць. Трактор був створений в результаті довгих пошуків і цілеспрямованої копіткої роботи багатьох поколінь талановитих людей. Історія трактора налічує більше 200 років.    І саме про зародження і розвиток такої звичної у наш час машини як трактор  розповіли учні навчального закладу під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Кучеренка Віктора Анатолійовича.

         Цікавою була розповідь учнів про розвиток тракторобудування в нашій країні, про історію Харківського тракторного заводу.

         Із захопленням переглядали учні підготовлені викладачем відеоролики про музей тракторів в Ізраїлі, про те які були перші трактори і історію їх розвитку, про життя і можливості Харківського тракторного заводу.

         По завершенню усного журналу учні вкотре переконались, що обрати свою життєву дорогу з-поміж тисяч чужих покликань і професій – чи не найважливіший вибір, який ми здійснюємо, прислухаючись до власного серця. Знайти своє призначення – це великий крок до щастя, яке відчуваєш кожного дня, займаючись улюбленою справою.

Переглядів: 1050 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: