12:26
І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МАЙСТРІВ «ПРЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ЯРМАРОК»
20-21 вересня на території Переяслав-Хмельницького музею під відкритим небом проходив перший Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості. Незважаючи на прохолодну погоду та дощ до нашого міста на свято завітали чимало майстрів та фольклорних колективів із 12 областей України.

    До уваги відвідувачів були представлені різноманітні виставки, майстер-класи, продаж сувенірної продукції, вишиванок. Під час концертної програми гостей свята розважали різноманітні фольклорні колективи.

     Наш навчальний заклад також взяв активну участь у фестивалі. Майстри швейного відділення підготували дві колекції сучасного українського одягу. Смакові якості, оформлення та подача випічки майстрів кухарів були високо оцінені гостями Преяславського ярмарку. Майстер-класи з карвінгу, виготовлення прикрас із мастики, квітів із тканини та стрічок теж не залишилися поза увагою відвідувачів. Піднімали настрій присутнім на святі й учні,  які займаються у молодіжному театрі «Кредо». Ще довго після виступу не вщухали гучні оплески на їх адресу.

Переглядів: 923 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: