17:19
Екскурсія до військової частини

     З метою національно-патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня захисників і захисниць України, 12 жовтня 2021 року здобувачам освіти ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" провели екскурсію у військовій частині с.Дівички. Захід відбувся за сприяння полковника Шевчука О.В., командира військової частини 3085. Перед заняттям учні пройшли інструктаж з техніки безпеки, ознайомилися з правилами перебування на території військової частини, правилами безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами. Із вихованцями ЦПТО працювали досвідчені інструктори, патріоти, які боронили цілісність нашої країни, виконуючи свій військовий обов'язок у зоні ООС.

      Хлопці та дівчата зацікавилися сучасною бойовою технікою, яка стоїть на озброєнні в нашій армії. Вихованці ЦПТО мали змогу приміряти бронежилети, військові каски, ЗЗК, ознайомилися зі зразками стрілецької зброї.

       Щиро дякуємо командиру батальйону охорони, підполковнику Проніну В.І., підполковнику Дорощуку М.Ю. , які долучилися до важливої справи виховання у підростаючого покоління любові до Батьківщини, поваги до тих, хто оберігає її мир та спокій.

  

 

Переглядів: 14 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0