14:59
День знань

       1 вересня 2016 року ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» гостинно зустрів 190 юнаків та дівчат, які вирішили здобувати робітничі професії. На святковій лінійці, присвяченій початку нового навчального року зібралися учні Центру, їх батьки, працівники та почесні гості. Святково прикрашена в жовто-блакитних кольорах умовна сцена й піднесена патріотична атмосфера передавалася батькам першокурсників, в очах яких читалося хвилювання і гордість за рідних дітей. Традиційно відкрилося свято першого дзвоника звуками Державного Гімну.

     Зі словами, що допоможуть збагнути життєві істини, побажаннями успіхів у навчанні звернувся до учнів директор М.П.Лопата. Наступні вітання прозвучали від керуючої справами виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради  В.І. Грінець, представника фірми «Естель» -М.І.Олюніна, який подарував Центру два альбоми для занять візажною справою. 
   День знань – свято, яким розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нового. Особливо важливим буде цей рік для випускників, яким незабаром доведеться обирати свій шлях у житті. Тому, на правах старших товаришів, вони звернулися з настановчими словами до першокурсників, а також передали їм символічний ключ знань. Першокурсники, в свою чергу, перейняли естафету та пообіцяли зберегти традиції Центру та примножити його здобутки.
    Перший дзвоник сповістив про початок навчального року. Дзвоник дали кращі учні Центру –Карабанов Євгеній та Овсієнко Юля.

    Право першими зайти до навчального закладу на свій перший урок було надано першокурсникам.
    В актовій залі перший урок на туму «Від проголошення Незалежності до нової України» провела викладач Л.М.Кацалап.

На уроці мова йшла про історичну долю України, творців могутності держави, згадали сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни. Відчуття від почутого підсилювала презентація, демонстрація документального фільму. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, що склали голови за незалежність України: учасників АТО та Революції Гідності. 
       
Після закінчення першого уроку майстри та класні керівники провели для своїх учнів екскурсії по навчальному закладу.

Переглядів: 620 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 2.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: