19:48
День закоханих В ЦПТО

          В День свята любові, свята найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення  керівник вокального гуртка Демченко М.С та викладач Степаненко А.В підготували і провели  з закоханими парами інтелектуально-розважальне шоу «Мій зможе».  В конкурсі брали участь чотири пари учнів різних курсів.
         Для дівчат  шоу "Мій зможе" стало  чудовою можливістю побачити в своїх обранцях  "міць", "вправність", та "інтелект".  Це чудове, веселе дійство супроводжувалось піснями  про кохання у виконанні Демченка М.С, Іллічової А.,  Каднікової І.  Учасники шоу отримали цінні  подарунки, а переможці  Заболотній Владислав  та  Іллічова Ангеліна- безкоштовний абонемент на фото-сесію.

        Цього дня для учнів та працівників, силами драматичного театру  та танцювального гуртка (керівники Олійник І.А, Черниш Л.В), на головній сцені Центру  було підготовлено театральну виставу  «Побачення, яке таки відбулось».  З захопленням присутні спостерігали за дійством, що відбувалося на сцені. І це далеко не весь перелік того, що запропонували у цей святковий вечір численним глядачам, які у свою чергу дякували учасникам проекту бурхливими оплесками.

 

Переглядів: 1015 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: