17:24
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ЦПТО

25 березня центр професійно-технічної освіти гостинно зустрічав своїх майбутніх абітурієнтів. День відкритих дверей – це традиційний, щорічний профорієнтаційний захід, метою якого є реклама навчального закладу і підвищення престижу робітничих професій.

Програмою заходу було передбачено проведення майстер-класів за всіма професіями. Зокрема, кухарі у всіх на очах демонстрували приготування суші, ролів. Кондитери –виробляли прикраси для тортів і тістечок з мастики, готували вироби із дріжджового тіста. Оператори комп’ютерного набору миттєво виготовляли візитівки на замовлення, кравці вчили як освіжити старі потерті джинси, як власноруч створити прикраси для волосся, аксесуари для вечірнього плаття і т.д. Електромонтери вчили як зробити електросвітильник в домашніх умовах. Для тих, хто захоплюється технікою була надана можливість проїхати за кермом грузового автомобіля, трактора і камаза.

Розмаїття виставки технічної творчості прекрасно доповнили живі моделі, які демонстрували робітничий спецодяг, сучасні українські стилізовані костюми. Всі гості мали змогу поласувати знаменитою училищною випічкою.

Приємно те, що цього року до заходу долучилися, міський голова Тарас Костін, керуючий апаратом районної ради Валерій Перчук, керівник міського відділу освіти Петро Ярмоленко, віце-президент асоціації фермерів України Віктор Шеремета. Зокрема, останній наголосив на тому, що сьогодні, професії сільськогосподарського напрямку є затребуваними на ринку праці і головне, високооплачуваними. Техніка великими кроками пішла вперед і сучасний механізатор повинен володіти інформаційними технологіями, основами галузевої економіки, агротехнологією і т. д. Валерій Перчук наголосив на тому, що Переяславщина - це аграрний край і професії яким навчають у місцевому ЦПТО, потрібні для регіону. Міський голова, у своєму виступі означив пріоритетні напрями подальшого розвитку і модернізації навчального закладу. Один із них, як зазначив Тарас Вікторович - це ліцензування нових професій для підприємства КОСТАЛ.

Директор ЦПТО Микола Лопата розповів, що цього року план державного замовлення становить 235 осіб. Навчальний заклад вже розпочав прийом заяв на наступний рік за традиційними професіями; тракторст-машиніст с/г виробнрицтва, кухар; кондитер, електромонтер, водій, кравець; вищивальниця, електрогазозварник, адміністратор; оператор комп’ютерного набору.

      Загалом, на День відкритих дверей, прибуло близько сотні випускників шкіл міста та району. Всі бажаючі мали можливість оглянути матеріально-технічну базу, гуртожиток, їдальню. А головне, поспілкуватися з викладачами, майстрами виробничого навчання, однолітками і впевнитися в тому, що вони не помилилися у виборі робітничої професії.

Переглядів: 752 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: