21:11
Чергова перемога в міському конкурсі

-2 грудня 2015 року в актовій залі будинку освіти м. Переяслава-Хмельницького відбувся ІІ заключний тур ХІІІ міського конкурсу творчої спадщини Т. Г. Шевченка, у якому взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, Переслав-Хмельницької ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., дитячої художньої школи, студенти Державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди та учні ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти». Відповідно до Положення конкурс проводився у таких жанрах: - художнє слово (поетичні твори Т. Г. Шевченка, авторські твори про Великого Кобзаря); - музичні твори на слова Т. Г. Шевченка; - образотворче мистецтво на шевченківську тематику; - декоративно-прикладне мистецтво на шевченківську тематику.

Журі було важко визначити переможців, адже всі учасники конкурсу були артистичні, творчі, показали відмінну сценічну культуру та проявили свій талант. Учні ЦПТО взяли участь у всіх жанрах і заслужено здобули переможні місця.

У жанрі «образотворче мистецтво» І місце виборола Ковальва Марія, учениця групи №7/8 (І курс, кравець).

У жанрі «художнє слово», вікова категорія від 16 до 18 років, І місце отримав молодіжний театр «Кредо» (художній керівник І.А.Олійник). У віковій категорії від 13 до 15 років першим став учень групи №3 Пєшков Дмитро (І курс, кухар; кондитер).

У жанрі «музичне мистецтво» І місце посів дует у складі Карабанова Євгенія (І курс, адміністатор; оператор комп'ютерного набору) та Хандошко Єлизавети (І курс, кухар; кондитер).

Переглядів: 804 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: