15:21
"Будні тракториста"

03 грудня 2015 року в рамках засідання обласного методичного об'єднання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Київської області за напрямом «Сільське господарство», що відбувся на базі нашого навчального закладу було проведено інтелектуальну гру «Будні тракториста».

В запеклій боротьбі зійшлися команда ХТЗ та ЮМЗ. Капітаном команди ХТЗ був Лисенко Іван, а капітаном команди ЮМЗ - Шпілька Ярослав. Учасники обох команд продемонстрували відмінні знання теорії під час конкурсу розминка та конусу капітанів, а також спритність та майстерність під час практичного завдання. Конкурс «Велика перерва» залишив лише позитивні враження в кожного глядача. На завершення учасникам було надано можливість продемонструвати своє вміння у накачування шин, але дещо в імпровізованому варіанті – надути повітряну кульку на всю максимальну величину, при цьому розрахувати силу так, щоб вона не лопнула.

Журі було важко визначити переможця, адже обидві команди представили себе достойно. Лише двома балами команда ХТЗ поступилася команді ЮМЗ. Вітаємо хлопців з перемогою. І щиро дякуємо Кучеренко Віктору Анатолійовичу та Кучеренко Раїсі Дмитрівні за підготовку цього чудового дійства.

Переглядів: 1166 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: