09:32
Батьківські збори

      Третього та десятого вересня 2016 року відбулися загальні батьківські збори ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти». Участь у них взяли всі, хто причетний до навчального процесу у закладі. Було підсумовано зроблене і намічено план подальшої діяльності центру, зокрема у сфері навчання та виховання учнівської молоді, харчування дітей.
      На сьогодні, як відзначив у своєму виступі директор М.П.Лопата, у ЦПТО чимало зроблено для вдосконалення наявної навчально-матеріальної бази та підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників. Створено всі умови для якісного засвоєння загальноосвітніх і спеціальних дисциплін та набуття професійної майстерності.
       Про результативність роботи закладу доповіла заступник директора з навчальної частини С.В.Назарова та назвала кращих та найактивніших учнів за минулий навчальний рік.
      Значну увагу у закладі приділяють налагодженню співпраці з батьками учнів – головними вихователями своїх дітей. Адже тут переконані, що саме від такої співпраці напряму залежить успіх навчального закладу. Заступник директора з навчально-виробничої частини І.В.Слюсар ознайомила батьків з порядком проходження виробничої практики учнями центру, правилами здачі ДПА.
   На зборах був присутній оперуповноважений сектора у справах дітей Переяслав-Хмельницького відділу поліції України в Київській області М. В. Петрик. Він виступив з інформацією про стан злочинності та заходи щодо запобігання правопорушенням серед неповнолітніх, про відповідальність батьків за поведінку своїх дітей.

Переглядів: 572 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: