22:13
Аукціон знань "Світ моєї України"

            «Україна має свою багатовікову історію, своєрідну культуру та мистецтво. Упродовж віків наш народ формував власні звичаї та обряди, зберіг та передав нам у спадок співучу мову. Нам є чим пишатися, що цінувати, вивчати і про що розповідати іншим» - такими словами розпочала аукціон знань «Світ моєї України»  класний керівник групи № 6 О.М.Палатна. Його мета – поглибити знання учнів про Україну. 
        Спочатку учасники «заробляли гроші». Їх роль виконували бали, отримані за правильні відповіді в п’яти турах: «Інтелектуальний штурм», «Сторінками історії», «Край мій чудовий», «Наші духовні скарбниці», «Славетні міста України».  Потім за отримані бали учасники  аукціону  «купляли призи». Право придбати той чи інший приз мала та команда, яка дала за нього най
більше балів і правильно дала відповідь на запитання.
         
Хороші знання з історії, географії, етнографії, культури України показали учні  Замуруєв Дмитро, Болілий Максим, Рак Владислав. Особливо активними були Михайло Шилохвост, Богдан Крисько, Григорій Ситін, які принесли для своїх команд найбільшу кількість балів.

Переглядів: 759 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: