Не одним тільки хлібом живе людина. Це давня істина, заперечувати яку не візьметься ніхто. Так і в нашому Центрі. Із  закінченням уроків життя в ЦПТО не припиняється.  Працюють гуртки і спортивні  секції, до уваги учнів широка панорама позакласних заходів: тематичні вечори, конкурси, усні журнали, «круглі  столи»,  предметні  та професійні тижні,   різноманітні лекторії.

      Жодне свято в ЦПТО не обходиться без участі танцювального колективу. В його репертуарі народні та сучасні  естрадні танці. Танцювальний колектив бере активну участь в міських та районних  заходах, етнографічних святах. 

    Багато уваги приділяється в нашому навчальному закладі краєзнавчий роботі, адже знання про рідний край так само необхідні для духовного розвитку, як уміння читати і писати. Викладачі історії проводять для учнів  краєзнавчі вечори та тематичні екскурсії по нашому древньому місту, а майстри й класні керівники організовують відвідування музеїв.

 

   

 

    Вечорів, які проводяться в ЦПТО, безліч. Їх різноманітність вражає. А головне - широка палітра учасників. На сцені ви можете побачити й тих, кого донедавна  навіть на уроці важко було підняти з місця і змусити дати відповідь на те чи інше запитання. Як правило- кожний такий вечір- це справжнє дійство, це маленьке свято, на яке запрошуються всі бажаючі

 

Із задоволенням беруть учні участь в різноманітних спортивних заходах.  Викладачі фізичного виховання проводять не тільки змагання з баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, силових видів спорту, а й Дні здоров’я, спортивні свята, «Козацькі ігри», «Веселі старти»  тощо. 

 

  

 

Збірні команди ЦПТО беруть активну участь в міських та обласних спортивних змаганнях, де завжди посідають призові місця.