Графік відкритих уроків педагогічних працівників 

Відкритий урок з англійської мови    
Відкритий урок з геометрії   Урок виробничого навчання на тему «Контрольно-вимірювальні прилади»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 березня 2020 року викладач математики ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький ЦПТО" Кучеренко Раїса Дмитрівна провела цікавий відкритий урок з геометрії на тему "Об'єм призми та об'єм циліндра". Раїса Дмитрівна вдало використала елементи кейс-технологій та інноваційні методи навчання. 

 

      

 

 

 

 

 

 

   8 лютого 2019 року майстер в/н Жадан Тарас Іванович проводив відкрите виробниче навчання на тему «Контрольно-вимірювальні прилади». Метою уроку було ознайомити учнів з будовою вимірювальних приладів та правилами їх користування в побуті. 

Відкритий урок з інформатики на тему «Штучний  інтелект,  інтернет речей, Smart-технології».

29 жовтня 2018 року викладач інформатики та інформаційних технологій Кацалап Лариса Миколаївна провела відкритий урок на тему «Штучний  інтелект,  інтернет речей, Smart-технології».У чні групи № 1 та всі присутні знайомилися з новими програмами, дискутували про штучний інтелект, ділилися досвідом використання Smart-технологій. На уроці були застосовані такі методи та педагогічні прийоми: побажання, хмаринка слів, відео, сходинка успіху та інші. Актуалізація опорних знань пройшла з використанням програми Kahoot, а під час закріплення знань та компетенцій був застосований інтернет-майданчик AutoDraw, результати практичної частини учні розмістили на віртуальній дошці Padlet . 

 

Відкритий урок з фізичної культури
   

     21 грудня 2018 року викладач Ткаченко М.О. провів відкритий урок з фізичної культури на тему «Волейбол» у групі №6 (тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва).