Умови проживання в гуртожитку

         У розпорядженні ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький ЦПТО" – гуртожиток на 280 учнів. Для їх навчання, дозвілля, проживання  створено всі необхідні умови.До послуг мешканців гуртожитку  світлі, затишні кімнати, зали для відпочинку, побутові кімнати.

        Учням, які здобувають професійну (професійно-технічну) освіту, жила площа та житлово-комунальні послуги у гуртожитку надаються безоплатно.  
Робота адміністрації та педагогічного колективу Центру  направлена на створення задовільних умов для проживання учнів у гуртожитку. Протягом останніх років у гуртожитку обладнано  кухні для приготування їжі, відремонтовані побутові кімнати та  душові приміщення. У місцях загального користування, коридорах та кімнатах встановлено нові світильники, відремонтовано і обладнано кімнати відпочинку. Гуртожиток ЦПТО підключений до всесвітньої мережі Internet. Кожного року проводиться косметичний ремонт кімнат, коридорів, місць загального користування. За дотриманням санітарних норм проживання та техніку безпеки у гуртожитку слідкують учні під керівництвом Ради гуртожитку. Щочетверга організовуються і проводяться санітарні дні, рейди-перевірки санітарного стану кімнат. Започатковано конкурс «Краща кімната гуртожитку». Переможці отримують матеріальні заохочення.
       Вихователі підводять підсумок дня, інформують учнів про плани роботи, контролюється наявність учнів у гуртожитку. Робота вихователів гуртожитку спрямована на створення максимально сприятливих умов для реалізації кожної особистості. Тому, організовуючи відпочинок дітей, які проживають у гуртожитку, колектив вихователів акцентує увагу на таких видах і формах їх діяльності, які сприяють самоствердженню особистості, формують її світогляд, допомагають здружити учнівський колектив.

       Традиційними  стали екскурсії до музеїв міста Переяслава та вечори відпочинку. В гуртожитку створені умови для проведення самопідготовки, працює бібліотека.

        Налагоджений зв’язок з батьками учнів, які схильні до порушень режиму та правил проживання в гуртожитку. 

Виховні заходи

Диспут " Чи можеш ти постояти за правду?"

Інформаційна година  «З ім’ям чоловіка мало народитись…»

День Святого Миколая

Материнські обереги