Тема «Розроблення та застосування проектних технологій у професійному навчанні»

3 листопада 2017 року в ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький ЦПТО" співробітники лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України  Н. В. Кулалаєва та Герлянд Т. М. провели для педагогічних працівників Центру тренінг на тему «Розроблення та застосування проектних технологій у професійному навчанні».

    Учасники тренінгу ознайомилися з суттю та видами проектних технологій професійного навчання, дізналися про можливі форми проектних продуктів. У ході роботи вони обговорили критерії успішності проектної діяльності та розробили й презентували програми власних проектів. Спільною метою яких була реалізація стратегії сталого розвитку в умовах професійної освіти.Під час дискусії педагогічні працівники виокремили важливі питання, що виникають у їхній роботі, а саме: усвідомлення учнями важливості  майбутньої професії, формування їхньої мотивації до навчання, застосування відповідних методів, форм та засобів професійного навчання тощо.

    Учасники тренінгу підкреслили важливість таких заходів для підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання, а також підвищення ефективності навчально-виробничого процесу у закладах професійної освіти.