2019 рік

  Сьогодні, 2 вересня, в ДПТНЗ « Переяслав – Хмельницький ЦПТО» відбулося святкове зібрання, присвячене Дню знань. 

      Усіх учасників свята привітав директор Микола Лопата, заступник міського голови Валентина Губенко. Вони побажали усім творчого натхнення, наполегливості та успіхів у навчанні. Ведучі заходу – Щербак Назар та Грушецька Ірина – привітали вступників від імені учнів старших курсів і побажали творчого запалу та активного учнівського життя. Також вони побажали першокурсникам, щоб ті сміливо крокували у майбутнє та не розгубили своїх бажань. 

   

2018 рік

       3 вересня 2018 року у ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» відбулося свято, присвячене Дню знань. На центральному майданчику навчального закладу зібралося понад 500 учнів, батьків, педагогічних працівників.

         З вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу Микола Петрович Лопата, привітав усіх  з початком навчального року,  побажавши нових звершень та перемог. Микола Петрович вручив Похвальні листи кращим учням Центру: Узенюк Юлії, Ладік Тетяні, Неклесі Дарії, Руденко Вікторії. Грамотами ЦПТО та подарунками за перемогу у конкурсі «Краща кімната гуртожитку» було нагороджено Шинкаренка Дмитра, Шинкаренка Богдана, Перев’язка Ярослава, Волохонську Вікторію, Олексієнко Вікторію, Глобу Олександру. 

      Приємною несподіванкою для учнів ЦПТО стало нагородження та грошова винагорода за добросовісне виконання своїх посадових обов’язків під час виробничої практики. Зінченко Юрій, Іващенко Ігор, Григор’єва Оксана, Іваненко Володимир, Федотов Богдан отримали подяки від керівника ПП «Євро-Нива» Яреми Олександра Григоровича, які вручив головний інженер Дем’яненко Олександр Іванович. Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто.

   

2017 рік

 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято. В ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» його відзначили урочистою лінійкою, на якій були присутні учні, батьки, педагогічні працівники, начальник загального відділу виконкому міської ради Брень Вікторія Петрівна.

На лінійку вишикувались 503 учні Центру. З вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу М.П.Лопата, привітав усіх з початком навчального року, наголосив на хороших результатах здачі ЗНО – 2017 нашими випускниками, які вступили до ВУЗів України. Микола Петрович вручив Похвальні листи кращим учням Центру. Подяками від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад також були нагороджені викладачі ЦПТО Кацалап Л.М. та Капшук В.С. Теплі, щирі слова привітань звучали від гостей свята. Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Після урочистостей керівники груп розвели своїх вихованців по світлих, відремонтованих навчальних кабінетах, де відбувся перший урок на тему: « Україна- це Європа».

Метою уроку, який для першокурсників підготувала і провела в актовій залі Центру викладач Л.М.Кацалап, було розширити знання учнів про Україну, показати роль і місце України в житті Європи, допомогти учням усвідомити важливість для України співпраці з країнами ЄС. Урок проходив у формі віртуальної подорожі, викладач ознайомила присутніх із здобутками і досягненнями українського народу, із визначними пам’ятками України та Європи, що ввійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Урок супроводжувався мультимедійною презентацією, були переглянуті відео про склад ЄС та європейські цінності і традиції.

 

2016 рік

 1 вересня 2016 року ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» гостинно зустрів 190 юнаків та дівчат, які вирішили здобувати робітничі професії. На святковій лінійці, присвяченій початку нового навчального року зібралися учні Центру, їх батьки, працівники та почесні гості. Святково прикрашена в жовто-блакитних кольорах умовна сцена й піднесена патріотична атмосфера передавалася батькам першокурсників, в очах яких читалося хвилювання і гордість за рідних дітей. Традиційно відкрилося свято першого дзвоника звуками Державного Гімну.

     Зі словами, що допоможуть збагнути життєві істини, побажаннями успіхів у навчанні звернувся до учнів директор М.П.Лопата. Наступні вітання прозвучали від начальник міського відділу культури В.І. Грінець, представника фірми «Естель» -М.І.Олюніна.
   День знань – свято, яким розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нового. Особливо важливим буде цей рік для випускників, яким незабаром доведеться обирати свій шлях у житті. Тому, на правах старших товаришів, вони звернулися з настановчими словами до першокурсників, а також передали їм символічний ключ знань. Першокурсники, в свою чергу, перейняли естафету та пообіцяли зберегти традиції Центру та примножити його здобутки.
    Перший дзвоник сповістив про початок навчального року. Дзвоник дали кращі учні Центру –Карабанов Євгеній та Овсієнко Юля.

    Право першими зайти до навчального закладу на свій перший урок було надано першокурсникам.
    В актовій залі перший урок на туму «Від проголошення Незалежності до нової України» провела викладач Л.М.Кацалап.

На уроці мова йшла про історичну долю України, творців могутності держави, згадали сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни. Відчуття від почутого підсилювала презентація, демонстрація документального фільму. Після закінчення першого уроку майстри та класні керівники провели для своїх учнів екскурсії по навчальному закладу.

2015 рік

      Майданчик перед центральним входом до Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти заповнений учнями, працівниками, батьками та гостями. Учні з жовто-блакитними стрічками, кульками та прапорцями України шикуються на лінійку. Нині для всіх особливий день – День знань. Багато учнів та викладачів в українських вишиванках. Патріотичний настрій відчутний і у музичному супроводі. Ведучі свята – Плехневич Вадим та Анцерова Людмила розпочинають урочисту лінійку. Під оплески присутніх через прикрашену рушниками арку заходять першокурсники разом із своїми керівниками груп.

Урочисто лине Гімн України.

     Емоційний виступ директора центру Миколи Петровича Лопати нікого не залишив байдужими, він побажав миру і спокою в державі та успіхів у навчанні, дав настановче слово першокурсникам. На святі присутня керуюча справами міськвиконкому Швидка Тетяна Давидівна. Вона привітала учнів з початком навчального року, побажала натхнення у навчанні та мирного неба над головою. Зворушливі слова до учнів-першокурсників промовляють третьокурсники Анна Лябах та Дарина Швець. Першокурсники дають клятву на вірність училищу та незалежності України та отримують від майбутніх випускників символічний ключ знань. Учні Анна Лябах та Володимир Полтавець подають перший дзвінок. Право першості зайти до центру на урок державності на тему: «Мрія про Україну» надається І курсу.