Вівторок, 31.03.2020, 23:18
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Випадкове фото
Форма входу
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наші координати
08400,
Київська область,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул.Можайська, 5.
тел.(04567)5-45-68;(04567)5-20-40
E-mail: ptu_22_phm@ukr.net
Опитування
Яка професія В ЦПТО вам подобається?
Всього відповідей: 814
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лічильник
www.reliablecounter.com
Пошук

Сторінка директора

.   

Звіт директора ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» за 2018-2019 навчальний рік

Першого вересня 2018 року, до навчання в ЦПТО приступили 474 учні: 210 учнів першого курсу, 145 учнів другого курсу, 119 учнів третього курсу. Це 21 академічна група.

Протягом навчального року в нашому закладі проходили навчання три групи курсової підготовки (група водіїв категорії «В», та від міськрайонного центру зайнятості дві групи: кухар і тракторист-машиніст с/г виробництва всього 22 особи).

Протягом семестру відбувався рух контингенту. Так із першого курсу у І семестрі ми втратили 4 особи, у другому семестрі – 8 осіб і за рік всього – 12. На другому курсі у ІІ семестрі втратили  - 7 осіб. На третьому курсі відрахувань протягом семестру і протягом року не було. Тож у сумі виходить втрата контингенту за рік – 19 осіб.

У цьому навчальному році Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області проводив Конкурс методичних проектів  «Професійна освіта – відкритий простір для прогресивних ідей і можливостей» у якому наш навчальний заклад виборов диплом І ступеню за проект «Освітня платформа» і диплом ІІ ступеню за проект «Технічна творчість – джерело формування творчої особистості».

У обласному конкурсі відеороликів «Від профорієнтації – до професійної кар’єри»  наш навчальний заклад виборов диплом ІІ ступеню в номінації «Із ста доріг – одна моя».

У листопаді-грудні 2018 року учні нашого закладу взяли участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах ІІ (міського) етапу, які проходили на базі ЗОШ №1.

Шістнадцять вихованців Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти гідно представили свій навчальний заклад. Сім учасників міського етапу олімпіад здобули призові місця: Ладік Тетяна – ІІІ місце з екології за 11 клас, Хоменко Анастасія – ІІІ місце з біології за 10 клас Махмудова Дана – ІІ місце з географії за 10 клас, Божко Олег – ІІІ місце з географії за 11 клас, Ніколаєнко Владислав здобув  ІІІ місце з математики за 11 клас, Узенюк Юлія здобула  ІІ місце з історії за 10 клас.

Двоє учнів здобули право представляти навчальний заклад на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Колесник Дмитро та Махмудова Дана зайняли два перших місця на  олімпіаді з інформаційних технологій за 10 та 11 клас.

 Учні Переяслав-Хмельницького ЦПТО, які навчаються за професією «Адміністратор; оператор комп’ютерного набору» взяли участь у Міжнародній олімпіаді «Осінь-2018» від проекту «Всеосвіта» з предмету "Інформатика". Учасники олімпіади показали відмінні результати.

24 жовтня учні ЦПТО брали участь у Міжнародній дистанційній учнівській олімпіаді "Всеосвіта Осінь-2018" з двох предметів: алгебри та геометрії.

Протягом листопада-грудня 2018 року проходив безкоштовний онлайн-конкурс «Фінансова грамотність» від освітнього проекту «На урок», в якому взяли участь учні групи № 2. Цікаві завдання дозволили перевірити знання учнів з економіки, фінансів та бізнесу, а також нагадали учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів та сутності фінансів. За участь в конкурсі Махмудова Дана була нагороджена дипломом І ступеня, Омельченко Юлія - дипломом ІІ ступеня.

У І семестрі відбулася Обласна пошуково-практична історична учнівська конференція “Становлення професії: погляд через століття”, де наш навчальний заклад представила учениця групи №15 Грушецька Ірина, презентувавши роботу «Кухар – найдавніша і вічно сучасна професія».

22 листопада 2018 року в Переяслав-Хмельницькій дитячій музичній школі імені Павла Сениці відбувся ІІ заключний тур XIV міського конкурсу творчої спадщини Т.Г.Шевченка, у якому взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, Переяслав-Хмельницької ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., дитячої художньої школи, студенти Державного педагогічного університету ім.Григорія Сковороди та учні ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти". Учні ЦПТО взяли участь у двох жанрах і заслужено здобули переможні місця. У жанрі «художнє слово» (вікова категорія від 16 до 18 років) ІІ місце здобув учень групи №10 Дереча Ростислав, відмінно продекламувавши поезію «У нашім раї на землі…»

У жанрі «літературно-музична композиція та твори Т. Г. Шевченка» блискуче виступили Щербак Назар, Товкун Тетяна і Богуш Роман. Учні інсценізували уривок з поеми «Гайдамаки».

Цього року всі випускники нашого закладу складали обов’язково ДПА з української мови, з історії або математики на вибір у формі ЗНО.

З української мови високий рівень не показав ніхто, достатній – 8 учнів (7 %), середній – 46 учнів (39 %) і початковий – 64 учня (54%) учні. Математику складали 22 учні, з них: високий і достатній рівні не виявив ніхто, середній продемонстрували 12 учнів (55%), початковий – 10 учнів (45%).

Історію України складали 95 учнів, з них: високий рівень  – 1 учень (1%), достатній – 28 учнів (30%), середній – 64 учня (67 %), початковий – 2 учня (2%).

Традиційним є в нашому навчальному закладі проведення предметних та професійних тижнів, зокрема цього року було проведено:

тиждень української мови та літератури;

тиждень суспільних дисциплін;

тиждень іноземних мов та світової літератури;

тиждень хімії та фізики;

тиждень інформатики та математики;

тиждень географії та біології;

декада за професією «Кухар,кондитер»

декада за професією «Кравець, вишивальниця»

декада за професіями електротехнічного напрямку

декада за професією «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору»

декада за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

Проведення таких заходів спрямоване на розвиток творчості учнів, поглиблення знань з предмета та професії,  удосконалення професійної майстерності викладачів, збагачення їхнього педагогічного досвіду.

Велика увага в процесі виховання приділяється пропаганді здорового способу життя.  Викладачами фізичного виховання цього навчального року було проведено:

 • День фізичної культури та спорту.
 • змагання з футболу серед збірних команд І – ІІІ курсів, серед юнаків, які проживають у гуртожитку
 • змагання серед юнаків та дівчат з волейболу.
 • турнір випускників ЦПТО з волейболу.
 • в День Збройних Сил України  для юнаків І-ІІІ курсів відбулися спортивні змагання., а також змагання серед юнаків ІІІ курсу зі стрільби з пневматичної гвинтівки та розбирання і складання автомата АКМ.

Не менш важливим напрямом виховання учнів в ЦПТО є національно-патріотичне виховання, формування національної свідомості та самосвідомості, любові до рідної Землі, свого народу, бажання працювати заради розквіту своєї держави, готовності її захищати. З метою виховання у майбутніх громадян України патріотизму, критичного мислення, активної життєвої позиції  було проведено:

- урочистий захід «Сила нескорених», присвячений Дню Збройних Сил України. Класний керівник групи №13 Капшук Валентина

- захід «Хто загинув за Україну – буде жити у віках» підготували зі своїми вихованцями класний керівник Шевченко Людмила  та майстер виробничого навчання Гура Алла

- учні групи №1, 10, 9, 15 з керівниками Гершун Вікторією, Семенко Оксаною прийняли участь в літературно-музичному  заході «У пошуках щастя» в музеї Г.Сковороди і продемонстрували свою театральну, вокальну, поетичну майстерність

- виховний захід «Шляхами країн Євросоюзу» класний керівник групи №3 Доготар Наталія

- 31.10.2018 року вихователем гуртожитку Ємець Оленою  було проведено брейн - ринг « Видатні українці».

Для того, щоб наші учні були всебічно розвинутими та творчими особистостями, а також для їх зайнятості у Центрі функціонують два гуртки                                      вокальний і танцювальний.

Отримано надходжень всього по спеціальному фонду 2012,6  тис.грн., в т.ч.:

 • Від надання платних освітніх послуг – 158,7 тис.грн.;
 • Від учбового господарства – 543,1 тис.грн.;
 • добровільні внески батьків та кошти за практику учнів на виробництві – 256,1тис.грн.;
 • готельні послуги – 39,4 тис.грн.;
 • інші надходження (паркування, від випуску продукції в майстернях, довідки в натуральній формі) – 1015,3 тис.грн.

Витрати спеціального фонду 1883,7 тис.грн, в т.ч.:

 • зарплата з нарахуванням 421,9 тис.грн.
 • придбання предметів, запчастин, будівельних матеріалів, обладнання, інвентаря – 430,0 тис.грн.;
 • оплата ремонту, послуг (компютерної та побутової техніки ) – 38,8 тис.грн.;
 • медикаменти – 4,7тис.грн.;
 • харчування учнів – 125,1тис.грн.;
 • податки в місцевий бюджет – 0,3 тис.грн.;
 • комунальні послуги (водопостачання та електроенергія) – 25,2 тис.грн.;
 • на проведення поточних ремонтів – 373,4 тис.грн.
 • виділено коштів з обласного бюджету у вигляді компютерної техніки та меблів для кабінетів на 464,3 тис.грн.

Директор ЦПТО М.П.Лопата

Голова батьківського комітету В.Палатна

Звіт директора ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» за 2017-2018 навчальний рік

        Основна функція нашого навчального закладу – надання освітніх послуг. Основні фігуранти навчального процесу – це учні і слухачі, тобто контингент. На 1 вересня 2017 – 2018 навчального року він становив 503 особи основного контингенту. Що на 13 осіб менше ніж на початок минулого навчального року.

         Також цього навчального року ми здійснили перепідготовку незайнятого населення в кількості 39 осіб, що на 1 менше ніж у минулому році за професіями «Кухар», «Електрогазозварник», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

За кошти фізичних та юридичних осіб ми навчали – 30 осіб. 15 з яких група курсової підготовки за професією «Водій автотранспортних засобів категорії «В»». Інші 15 – це учні на платній формі навчання у групах курсової (рік навчання) підготовки.

План державного (регіонального) замовлення становив 200 учнів ми виконали на 100%.

        Протягом року відбувався рух контингенту. Так з числа учнів зарахованих на перший курс відраховано протягом року – 13 осіб. З числа учнів ІІ та ІІІ курсу достроковий випуск надано 7 особам. Всього відрахованих протягом навчального року – 20 осіб, що на 1 більше ніж у минулому навчальному році. Випуск 2017 -2018 навчального року становить – 226 осіб всього. З них дипломи з відзнакою отримали 15 осіб, що становить 6.6% учнів. 181 учень здобув кваліфікацію з двох і більше професій.

        Кожного року наші учні активно приймають участь у конкурсах, змаганнях та олімпіадах. Цей рік не став виключенням, за результатами цих конкурсів, змагань та олімпіад маємо наступні досягнення:

ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році:

Сулима Марина – ІІ місце з української мови і літератури (викладач Капшук Валентина Сергіївна), Головко Анастасія – ІІ місце з екології (викладач Ярина Наталія Василівна), Ковальова Марія – ІІ місце з образотворчого мистецтва (Витківська Анжеліка В’ячеславівна), Ігнатович Катерина – ІІІ місце з біології (викладач Ярина Наталія Василівна), Задоя Руслана, Ігнатович Катерина – І місце з інформаційних технологій (викладач Кацалап Лариса Миколаївна), Гейбатов Роман – І місце з історії (викладач Палатна Ольга Миколаївна), Божко Олег – ІІІ місце з географії (Оганесян Лариса Олегівна), Ладік Тетяна – ІІ місце з правознавства (Степаненко Аліна Вадимівна).  ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь» у номінації «Найкращий екологічний міждисциплінарний проект серед учнів закладів професійно-технічної освіти» виборола Корнієнко Ірина (викладач Новікова Тетяна Дмитрівна).  ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій здобула Задоя Руслана (викладач Кацалап Лариса Миколаївна).

І місце з футболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Переяслава-Хмельницького. І місце у Всеукраїнських спортивних іграх "Козацька наснага" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області.

І місце з легкоатлетичного кросу відкритої першості ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди".  ІІІ місце з футзалу на спартакіаді Київської області серед учнів ПТНЗ. ІІІ місце з волейболу серед збірних команд міста Переяслава-Хмельницького.

І місце з легкої атлетики ІІ етапу спартакіади Київської області серед учнів ПТНЗ.

        Пиленко Аліна, учениця групи №14, виборола ІІ місце у чемпіонаті міста Переяслава-Хмельницького з армспорту, ІІ місце у чемпіонаті Київської області з боротьби «сумо», ІІІ місце у чемпіонаті України з боротьби «сумо».

Учнівський колектив долучився до Обласного пошуково-краєзнавчого проекту «Герої сучасності. Київщина», та отримав Сертифікат учасника конференції-презентації результатів другого етапу.

Учні ЦПТО разом з педагогічним колективом прийняли участь у виставці-експозиції творчих робіт – карт «Єдина Україна». За креативність та оригінальність виконання творчого завдання нагороджені дипломом навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області.

Танцювальний колектив Центру «Альта» є постійним призером танцювального конкурсу «Ф’южн». В цьому році на танцювальному фестивалі “Ф’южн 2018” учасники колективу нагороджені Дипломом та кубком глядацьких симпатій.

Учасники вокального гуртка Карабанов Євгеній, Іораш Анна, Хандошко Єлизавета взяли участь у ІХ Всеукраїнському конкурсі вокальної творчості «Весняні наспіви-2018». Учень Євген Карабанов виборов призове третє місце.

        По загальному фонду отримано та використано 18177,6 тис.грн. в т.ч. на державну субвенцію 2131,3 тис.грн. (заробітна плата).

Отримано надходжень всього по спеціальному фонду 1819,7 тис.грн., в т.ч.:

 • Від надання платних освітніх послуг – 331,6 тис.грн.;
 • Від учбового господарства – 765,0 тис.грн.;
 • добровільні внески батьків та кошти за практику учнів на виробництві – 209,2тис.грн.;
 • готельні послуги – 32,5 тис.грн.;
 • інші надходження (паркування, від випуску продукції в майстернях, довідки в натуральній формі) – 481,4 тис.грн.

Витрати спеціального фонду 1мільйон 806,8 тис.грн, в т.ч.:

 • зарплата з нарахуванням 439,2 тис.грн.
 • придбання предметів, запчастин, будівельних матеріалів, обладнання, інвентаря – 472,9 тис.грн.;
 • відрядження – 10,3 тис.грн.;
 • оплата ремонту, послуг (комп»ютерної та побутової техніки ) – 101,9 тис.грн.;
 • медикаменти – 2,0тис.грн.;
 • харчування учнів – 136,4тис.грн.;
 • податки в місцевий бюджет – 1,8 тис.грн.;
 • комунальні послуги (водопостачання та електроенергія) – 9,9 тис.грн.;
 • придбання обладнання – 32,7тис.грн.;
 • на проведення поточних ремонтів – 289,7 тис.грн.
 • виділено коштів з обласного бюджету у вигляді компютерної техніки та меблів для кабінетів на 310,0тис.грн.

         Було докладено зусиль працівниками навчального закладу щодо оновлення матеріально-технічної бази, зокрема: за звітний період розпочато капітальний ремонту корпусу №5 (електромонтерів), кабінет №27 (Обладнання і технології зварювальних робіт), кабінет №33 «Читання креслень», придбано проектор в кабінет № 21; профнастил для покрівлі в лабораторію електриків; металопластикові вікна в кабінет № 9а; матраци в гуртожиток; стенди, плакати; бетонозмішувач; швейна машинка; плита електрична; праска з парогенератором; принтер.

На навчальному господарстві було засіяно 15 га озимої пшениці, ячменю 14,28га, овса 12,14га, сої 37га, картоплі 0,8 сотки, огірки 8 соток, кукурудзи 60га, пасіка складає 18 вуликів, викачка меду 168 кг.

   Звіт директора ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» за 2016-2017 навчальний рік

ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» - заклад ІІІ атестаційного рівня, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації учнів та слухачів за освітнім рівнем «кваліфікований робітник». Навчальний заклад готує кваліфікованих робітників за державним замовленням, за кошти фізичних та юридичних осіб. Державне замовлення 2016-2017 навчальний рік становило 190 осіб, виконано на 100%. Станом на 1 вересня 2016 року контингент учнів становив 515 осіб. Протягом навчального року відбувався рух контингенту: зокрема 18 учнів залишили навчальний заклад з різних причин. 28 червня 2017 року випуск учнів ЦПТО становив 193 особи. З них 2 учні отримали атестати з відзнакою (2 золоті медалі), 30 учнів дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою. Крім навчання учнів за державним замовленням ЦПТО тісно співпрацює з міськрайонним Центром зайнятості, з фізичними та юридичними особами. За звітний період підготовлено 40 осіб за різними професіями. Це дало можливість збільшити позабюджетні надходження, а також збільшити заробітну плату для педагогічних працівників. Адміністрацією навчального закладу цього навчального року було проведено акредитацію за професією «Водій автотранспортного засобу».

      У 2016-2017 навчальному році учні Центру приймали участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. У ІІ етапі учасниками стали 17 учнів. За результатами олімпіад на міському рівні троє учнів вибороли участь у ІІІ (обласному) етапі. За результатами участі в обласному етапі Сулима Марина здобула ІІІ місце з української мови і літератури, Левченко Аліна здобула ІІІ місце з інформаційних технологій, Гейбатов Роман здобув ІV місце з історії. Наша учениця Мотузко Анна отримала почесне друге місце в обласному етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література». Ладік Тетяна виборола ІІ місце в обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та представляла навчальний заклад на загальнонаціональному етапі конкурсу.

    У 2016-2017 н.р. учні нашого закладу приймали участь у трьох обласних конкурсах фахової майстерності і у двох з них посіли призові місця. Це Шпак Світлана за професією «Кондитер» (ІІІ місце). Безуглий Роман за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (ІІІ місце). У цьому році наш навчальний заклад брав участь у фіналі конкурсу молодих дизайнерів «ESTEL Style», серед учнів професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які навчаються за професією кравець, дизайнер одягу. І вибороли два дипломи другого ступеня в номінаціях: тренд від навчального закладу і фірмовий стиль.