Неділя, 19.05.2019, 18:26
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Випадкове фото
Форма входу
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наші координати
08400,
Київська область,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул.Можайська, 5.
тел.(04567)5-45-68;(04567)5-20-40
E-mail: ptu_22_phm@ukr.net
Опитування
Яка професія В ЦПТО вам подобається?
Всього відповідей: 744
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Лічильник
www.reliablecounter.com
Пошук

Сторінка директора

.   Звіт директора ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» за 2017-2018 навчальний рік

        Основна функція нашого навчального закладу – надання освітніх послуг. Основні фігуранти навчального процесу – це учні і слухачі, тобто контингент. На 1 вересня 2017 – 2018 навчального року він становив 503 особи основного контингенту. Що на 13 осіб менше ніж на початок минулого навчального року.

         Також цього навчального року ми здійснили перепідготовку незайнятого населення в кількості 39 осіб, що на 1 менше ніж у минулому році за професіями «Кухар», «Електрогазозварник», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

За кошти фізичних та юридичних осіб ми навчали – 30 осіб. 15 з яких група курсової підготовки за професією «Водій автотранспортних засобів категорії «В»». Інші 15 – це учні на платній формі навчання у групах курсової (рік навчання) підготовки.

План державного (регіонального) замовлення становив 200 учнів ми виконали на 100%.

        Протягом року відбувався рух контингенту. Так з числа учнів зарахованих на перший курс відраховано протягом року – 13 осіб. З числа учнів ІІ та ІІІ курсу достроковий випуск надано 7 особам. Всього відрахованих протягом навчального року – 20 осіб, що на 1 більше ніж у минулому навчальному році. Випуск 2017 -2018 навчального року становить – 226 осіб всього. З них дипломи з відзнакою отримали 15 осіб, що становить 6.6% учнів. 181 учень здобув кваліфікацію з двох і більше професій.

        Кожного року наші учні активно приймають участь у конкурсах, змаганнях та олімпіадах. Цей рік не став виключенням, за результатами цих конкурсів, змагань та олімпіад маємо наступні досягнення:

ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році:

Сулима Марина – ІІ місце з української мови і літератури (викладач Капшук Валентина Сергіївна), Головко Анастасія – ІІ місце з екології (викладач Ярина Наталія Василівна), Ковальова Марія – ІІ місце з образотворчого мистецтва (Витківська Анжеліка В’ячеславівна), Ігнатович Катерина – ІІІ місце з біології (викладач Ярина Наталія Василівна), Задоя Руслана, Ігнатович Катерина – І місце з інформаційних технологій (викладач Кацалап Лариса Миколаївна), Гейбатов Роман – І місце з історії (викладач Палатна Ольга Миколаївна), Божко Олег – ІІІ місце з географії (Оганесян Лариса Олегівна), Ладік Тетяна – ІІ місце з правознавства (Степаненко Аліна Вадимівна).  ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь» у номінації «Найкращий екологічний міждисциплінарний проект серед учнів закладів професійно-технічної освіти» виборола Корнієнко Ірина (викладач Новікова Тетяна Дмитрівна).  ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій здобула Задоя Руслана (викладач Кацалап Лариса Миколаївна).

І місце з футболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Переяслава-Хмельницького. І місце у Всеукраїнських спортивних іграх "Козацька наснага" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області.

І місце з легкоатлетичного кросу відкритої першості ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди".  ІІІ місце з футзалу на спартакіаді Київської області серед учнів ПТНЗ. ІІІ місце з волейболу серед збірних команд міста Переяслава-Хмельницького.

І місце з легкої атлетики ІІ етапу спартакіади Київської області серед учнів ПТНЗ.

        Пиленко Аліна, учениця групи №14, виборола ІІ місце у чемпіонаті міста Переяслава-Хмельницького з армспорту, ІІ місце у чемпіонаті Київської області з боротьби «сумо», ІІІ місце у чемпіонаті України з боротьби «сумо».

Учнівський колектив долучився до Обласного пошуково-краєзнавчого проекту «Герої сучасності. Київщина», та отримав Сертифікат учасника конференції-презентації результатів другого етапу.

Учні ЦПТО разом з педагогічним колективом прийняли участь у виставці-експозиції творчих робіт – карт «Єдина Україна». За креативність та оригінальність виконання творчого завдання нагороджені дипломом навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області.

Танцювальний колектив Центру «Альта» є постійним призером танцювального конкурсу «Ф’южн». В цьому році на танцювальному фестивалі “Ф’южн 2018” учасники колективу нагороджені Дипломом та кубком глядацьких симпатій.

Учасники вокального гуртка Карабанов Євгеній, Іораш Анна, Хандошко Єлизавета взяли участь у ІХ Всеукраїнському конкурсі вокальної творчості «Весняні наспіви-2018». Учень Євген Карабанов виборов призове третє місце.

        По загальному фонду отримано та використано 18177,6 тис.грн. в т.ч. на державну субвенцію 2131,3 тис.грн. (заробітна плата).

Отримано надходжень всього по спеціальному фонду 1819,7 тис.грн., в т.ч.:

 • Від надання платних освітніх послуг – 331,6 тис.грн.;
 • Від учбового господарства – 765,0 тис.грн.;
 • добровільні внески батьків та кошти за практику учнів на виробництві – 209,2тис.грн.;
 • готельні послуги – 32,5 тис.грн.;
 • інші надходження (паркування, від випуску продукції в майстернях, довідки в натуральній формі) – 481,4 тис.грн.

Витрати спеціального фонду 1мільйон 806,8 тис.грн, в т.ч.:

 • зарплата з нарахуванням 439,2 тис.грн.
 • придбання предметів, запчастин, будівельних матеріалів, обладнання, інвентаря – 472,9 тис.грн.;
 • відрядження – 10,3 тис.грн.;
 • оплата ремонту, послуг (комп»ютерної та побутової техніки ) – 101,9 тис.грн.;
 • медикаменти – 2,0тис.грн.;
 • харчування учнів – 136,4тис.грн.;
 • податки в місцевий бюджет – 1,8 тис.грн.;
 • комунальні послуги (водопостачання та електроенергія) – 9,9 тис.грн.;
 • придбання обладнання – 32,7тис.грн.;
 • на проведення поточних ремонтів – 289,7 тис.грн.
 • виділено коштів з обласного бюджету у вигляді компютерної техніки та меблів для кабінетів на 310,0тис.грн.

         Було докладено зусиль працівниками навчального закладу щодо оновлення матеріально-технічної бази, зокрема: за звітний період розпочато капітальний ремонту корпусу №5 (електромонтерів), кабінет №27 (Обладнання і технології зварювальних робіт), кабінет №33 «Читання креслень», придбано проектор в кабінет № 21; профнастил для покрівлі в лабораторію електриків; металопластикові вікна в кабінет № 9а; матраци в гуртожиток; стенди, плакати; бетонозмішувач; швейна машинка; плита електрична; праска з парогенератором; принтер.

На навчальному господарстві було засіяно 15 га озимої пшениці, ячменю 14,28га, овса 12,14га, сої 37га, картоплі 0,8 сотки, огірки 8 соток, кукурудзи 60га, пасіка складає 18 вуликів, викачка меду 168 кг.

   Звіт директора ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» за 2016-2017 навчальний рік

ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» - заклад ІІІ атестаційного рівня, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації учнів та слухачів за освітнім рівнем «кваліфікований робітник». Навчальний заклад готує кваліфікованих робітників за державним замовленням, за кошти фізичних та юридичних осіб. Державне замовлення 2016-2017 навчальний рік становило 190 осіб, виконано на 100%. Станом на 1 вересня 2016 року контингент учнів становив 515 осіб. Протягом навчального року відбувався рух контингенту: зокрема 18 учнів залишили навчальний заклад з різних причин. 28 червня 2017 року випуск учнів ЦПТО становив 193 особи. З них 2 учні отримали атестати з відзнакою (2 золоті медалі), 30 учнів дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою. Крім навчання учнів за державним замовленням ЦПТО тісно співпрацює з міськрайонним Центром зайнятості, з фізичними та юридичними особами. За звітний період підготовлено 40 осіб за різними професіями. Це дало можливість збільшити позабюджетні надходження, а також збільшити заробітну плату для педагогічних працівників. Адміністрацією навчального закладу цього навчального року було проведено акредитацію за професією «Водій автотранспортного засобу».

      У 2016-2017 навчальному році учні Центру приймали участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. У ІІ етапі учасниками стали 17 учнів. За результатами олімпіад на міському рівні троє учнів вибороли участь у ІІІ (обласному) етапі. За результатами участі в обласному етапі Сулима Марина здобула ІІІ місце з української мови і літератури, Левченко Аліна здобула ІІІ місце з інформаційних технологій, Гейбатов Роман здобув ІV місце з історії. Наша учениця Мотузко Анна отримала почесне друге місце в обласному етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література». Ладік Тетяна виборола ІІ місце в обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та представляла навчальний заклад на загальнонаціональному етапі конкурсу.

    У 2016-2017 н.р. учні нашого закладу приймали участь у трьох обласних конкурсах фахової майстерності і у двох з них посіли призові місця. Це Шпак Світлана за професією «Кондитер» (ІІІ місце). Безуглий Роман за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (ІІІ місце). У цьому році наш навчальний заклад брав участь у фіналі конкурсу молодих дизайнерів «ESTEL Style», серед учнів професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які навчаються за професією кравець, дизайнер одягу. І вибороли два дипломи другого ступеня в номінаціях: тренд від навчального закладу і фірмовий стиль.

    У лютому 2017 року педагогічний колектив нашого Центру прийняв участь в обласній виставці методичних розробок та електронних посібників педагогічних працівників ПТНЗ «Калейдоскоп педагогічних ідей». За результатами виставки-конкурсу викладач Кучеренко Раїса Дмитрівна виборола диплом І ступеня, презентуючи електронний посібник на тему «Тіла обертання», Кацалап Лариса Миколаївна, отримала диплом ІІІ ступеня, представляючи електронний посібник з інформатики на тему: «Комп’ютерні презентації та публікації» і диплом І ступеня, презентуючи методичну розробку «Інтелектуальні веб-технології в освітньому процесі ПТНЗ», Лега Наталія Миколаївна отримала диплом ІІ ступеня, за презентацію методичної розробки «Використання методу проектів на уроках виробничого навчання». 28 березня 2017 року навчальний заклад прийняв участь в Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі». Конгрес проводився з нагоди 85-річчя утворення Київської області. Для участі в конгресі були запрошені представники загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Київщини. Під час роботи конгресу відбулися панельні дискусії. Профтехосвітяни підняли питання про сучасні тенденції міжнародного партнерства у професійній освіті. В роботі дискусії взяла участь заступник директора з НВР Ірина Володимирівна Слюсар. 26 квітня 2017 року наші учні взяли участь в фінальних змаганнях ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнських змагань з волейболу серед команд юнаків професійно-технічних навчальних закладів, що відбулися в місті Українка Обухівського району. І в результаті змагань вибороли І місце.

   З метою посилення військово-патріотичного виховання учнів ЦПТО, у ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» протягом навчального року відбувалися:
 флешмоб, організований викладачами фізичної культури з метою підтримки ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримки воїнів АТО
 зустрічі з випускниками ЦПТО, які захищали нашу батьківщину на сході України
 обласна конференція-презентація проектів першого етапу пошуково- краєзнавчого проекту «Герої сучасності. Київщина»
 змагання з розбирання та складання автомата Калашникова, у них взяли участь учні І-ІІІ курсів, які показали кращі результати у своїх групах.

     Важливе місце у навчально-виробничому процесі займає виховна робота. Тому, з 1 вересня для учнів було відкрито 2 позакласні гуртки: вокальний (займаються 15 учнів) і танцювальний (18 учнів). Учні, які задіяні в цих гуртках постійно приймали участь у різноманітних позакласних заходах та концертах, які проводяться на базі Центру, а також на міському, районному та обласному рівнях. На міському рівні наші учні брали участь у святкуванні Дня міста, Дня Перемоги. Виховні заходи, які проводилися на базі Центру, також заходи міського та районного рівнів, у яких приймали участь наші учні висвітлювались у засобах масової інформації - газетах «Переяславська Рада», «Вісник Переяславщини», на телекомпанії «Альта», а також на сайті ЦПТО.
   Велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя. В цьому напрямку особливо активно працює методична комісія фізичного виховання на чолі з Ткаченком М.О. Протягом навчального року було проведено: Осінню першість з футболу День фізичної культури та спорту Першість з волейболу серед учнів І, ІІ, ІІІ курсу Змагання до дня Збройних сил України Змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат Учні, що проживають в гуртожитку мають змогу кожен понеділок і середу займатись баскетболом, а кожен вівторок і четвер - волейболом. Для любителів тенісу обладнана тенісна кімната на четвертому поверсі гуртожитку. Педагогічним колективом навчального закладу проводиться потужна правовиховна робота і це дає свої результати. Із 498 учнів основного контингенту на даний час на обліку у міліції перебуває 3 учні. У ЦПТО навчається 26 дитина-сирота та позбавлена батьківської опіки. За ними здійснюється повний соціальний супровід, відповідно до чинного законодавства.

    Було докладено зусиль працівниками навчального закладу щодо оновлення матеріально-технічної бази, зокрема:
- придбано нову багатофункціональну швейну машинку і два парогенератори в майстерню №4
 - придбано дві електроплити в лабораторію №11
- відремонтували трактор МТЗ-80
- придбано 6 задніх скатів МТЗ, ЮМЗ, 2 пускові стартери,
- розпочато капітальні ремонти майстерень за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
-зроблено ремонт спортивної зали
-замінено двері в кабінеті №2
-замінено вікна в кабінеті №9.

   На навчальному господарстві цієї весни було засіяно 45 га озимих з них 40 га пшениці і 5 га жита, 42 га кукурудзи, 30,7 га сої, 2 гаовса, 2 га ячміню, 6 соток капусти, 10 буряку, 10 соток моркви. Пасіка складає 18 вуликів, викачка меду склала – 276 кг.
Фінансове забезпечення за 2016 рік. Отримано надходжень всього: 1 млн 556 тисяч
В тому числі:
 від надання платних послуг – 164 тисячі

від навчального господарства – 417 тисяч 300 грн
 добровільні внески батьків та кошти за практику учнів на виробництві – 297 тисяч 200 грн
 за практику учнів на виробництві – 19 тисяч 600 грн
 готельні послуги – 5 тисяч
 інші надходження (оренда, паркування і довідка в натуральній формі) – 652 тисячі 900 грн

  Витрати коштів спеціального фонду за 2016 рік: 1 млн 546 тисяч 100 грн.
В тому числі:
 зарплата з нарахуванням – 288 тисяч 200 грн.
 придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентар – 832 тисячі 700 грн
 медикаменти – 17 тисяч 700 грн
 оплата ремонту, послуг (комп’ютерів, заправка катриджів) – 73 тисячі 300 грн
 харчування учнів – 138 тисяч 700 грн
 податки в місцевий бюджет – 2 тисячі
 відрядження – 22 тисячі 500 грн.
 електропостачання – 18 тисяч 400 грн  водопостачання – 2 тисячі 600 грн
 придбання обладнання – 6 тисяч 300 грн
 проведення поточних ремонтів – 143 тисячі 700 грн

Директор ЦПТО М.П.Лопата

Голова батьківського комітету В.С.Бурдонос

Звіт директора за 2014-2015

навчальний рік

       ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» - заклад ІІІ атестаційного рівня, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації учнів та слухачів за освітнім рівнем «кваліфікований робітник». Навчальний заклад готує кваліфікованих робітників за державним замовленням, за кошти фізичних та юридичних осіб. 
       
Для формування контингенту учнів у навчальному закладі організовано профорієнтаційну роботу (виїзд агітаційних бригад по школах міста, Переяслав-Хмельницького району та прилеглих районів, день відкритих дверей, залучення засобів масової інформації). В ній задіяний не тільки педагогічний, а й учнівський колектив. Відповідно це дає позитивний результат. Державне замовлення 2014-2015 навчальний рік становило 225 осіб, виконано на 100%. Станом на 1 вересня 2014 року контингент учнів становив 539 осіб. Протягом навчального року відбувався рух контингенту: зокрема 5 учнів - достроково випущені згідно поетапної атестації, 24 учнів - перейшли до інших навчальних закладів з різних сімейних обставин. 30 червня 2015 року випуск учнів ЦПТО становитиме 206 осіб. З них 2 учні отримають атестати з відзнакою (2 золоті медалі), 38 учнів дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою.
        Головне завдання ПТНЗ - надання робітничої професії та працевлаштування випускника. З цією метою мною особисто та заступником з НВР укладено договори з 14 підприємствами міста та району на загальну кількість 235 робочих місць.
        Крім навчання учнів за державним замовленням ЦПТО тісно співпрацює з міськрайонним Центром зайнятості, з фізичними та юридичними особами. За звітний період підготовлено 53 особи за різними професіями. Це дало можливість збільшити позабюджетні надходження, а також збільшити заробітну плату для педагогічних працівників.
        Адміністрацією навчального закладу цього навчального року було проведено ліцензування професій на які закінчувався термін ліцензії. В результаті ліцензовано професійно-технічне навчання та перепідготовку за професією «Адміністратор, оператор компютерного набору», професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
        У 2014-2015 навчальному році учні Центру приймали участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. У І етапі учасниками стали  275 учнів. За результатами олімпіад серед учнів ПТНЗ шестеро учнів вибороли участь у  ІІІ (обласному) етапі.
        У 2014 році учні нашого навчального закладу взяли участь у ІІ заключному турі ХІІ міського конкурсу творчої спадщини Т. Г. Шевченка. Учні ЦПТО взяли участь у всіх жанрах і заслужено здобули призові місця.
        У жанрі «образотворче мистецтво» І місце, у жанрі «декоративно-прикладне мистецтво» І місце, у жанрі «художнє слово» ІІ місце, у жанрі «музичне мистецтво» ІІ місце .
        У 2014-2015 н.р. учні нашого закладу приймали участь у двох обласних конкурсах фахової майстерності і посіли призові місця.
         Це Голуб Сергій за професією «Водій автотранспортного засобу (категорія «С»)» (ІІІ місце). Ягодченко Віталій за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (І місце). І представляв Київську область у Всеукраїнському конкурсі.
      У цьому навчальному році наш навчальний заклад взяв участь у VI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2015», яка відбулася у Київському Палаці дітей та юнацтва. У рамках роботи виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» проведено конкурс з тематичних номінацій, у якому наш навчальний заклад виборов срібну медаль.
      З метою посилення військово-патріотичного  виховання учнів ЦПТО, у ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» протягом навчального року відбувалися:

 • змагання з розбирання та складання автомата Калашникова, у них взяли участь учні І-ІІІ курсів, які показали кращі результати у своїх групах.
 • зустріч учнів ЦПТО з переяславськими учасниками АТО.
 • лекція для учнів І-ІІІ курсів «Цивільна оборона в ЦПТО».
 • проведено акцію "Допоможи воїнам АТО". В акції взяли активну участь викладачі та учні закладу. Було зібрано продукти харчування, а також засоби для гігієни.

        Важливе місце у навчально-виробничому процесі займає виховна робота. Тому, з 1 вересня для учнів було відкрито 3 позакласні гуртки: вокальний (займаються 15 учнів), драматичний (18 учнів) і танцювальний (18 учнів). Учні, які задіяні в цих гуртках постійно приймали участь у різноманітних позакласних заходах та концертах, які проводяться на базі Центру, а також на міському, районному та обласному рівнях. Учнівська команда «Профтех» відзначена дипломом за участь у  обласному конкурсі «Інтелектуальні ігри». На міському рівні наші учні брали участь у святкуванні Дня міста, Дня Перемоги. Учасниками художньої самодіяльності нашого навчального закладу було організовано благодійний концерт «Ти тільки живи…».  На концерті було зібрано 3 тисячі 700 грн. для лікування Леоніда Хмелькова. 10 травня драматичний колектив «Кредо» взяв участь у благодійному концерті на підтримку воїнів, які проходять військову перепідготовку на полігоні «Дівички».
        Виховні заходи, які проводилися на базі Центру,  також заходи міського та районного рівнів, у яких приймали участь наші учні висвітлювались у засобах масової інформації – газетах «Переяславська Рада», «Вісник Переяславщини»,  на телекомпанії  «Альта», а також на сайті ЦПТО.
        Велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя. В цьому напрямку особливо активно працює методична комісія фізичного виховання на чолі з Ткаченком М.О. Протягом навчального року було проведено 35 загально-училищних змагань, в них задіяні всі  навчальні групи.
        У 2015 році наші спортсмени вибороли першість Київщини на Всеукраїнській спартакіаді з волейболу та легкоатлетичного кросу  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і представляли Київську область на Україні.
        Учні, що проживають в гуртожитку мають змогу кожен понеділок і середу займатись баскетболом, а кожен вівторок і четвер - волейболом. Для любителів тенісу обладнана тенісна кімната на четвертому поверсі.
        Педагогічним колективом навчального закладу проводиться потужна правовиховна робота і це дає свої результати. Із 525 учнів основного контингенту на даний час на обліку у міліції перебуває 2 учні. У ЦПТО навчається 21 дитина-сирота та позбавлена батьківської опіки. За ними здійснюється повний соціальний супровід, відповідно до чинного законодавства.
       Було докладено зусиль працівниками навчального закладу щодо оновлення  матеріально-технічної бази, зокрема:

- закуплено портрети науковців та стенди у кабінети №1, 3, 4.

- замінено вікна у кабінеті №5, 18.

- зроблено косметичні ремонти у кабінетах №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 18.

- зроблено капітальний ремонт у спортивній залі ЦПТО.

- зроблено капітальний ремонт лабораторії №20 (Трактори і автомобілі)

На даний час триває ремонт покрівлі ПТО (покрівля гуртожитку і корпусу №4 відремонтовано).

У цьому навчальному році харчування учнів здійснювалося в основному з продуктів, які вирощені на навчальному господарстві (м’ясо, молоко, овочі, мука, мед і т.д). Значно розширилося свинопоголів’я та поголів’я великої рогатої худоби.

Фінансове забезпечення за 2014 рік.

Отримано надходжень всього: 957 тисяч 700 грн

В тому числі:

 • від надання платних послуг – 227 тисяч 100 грн
 • від навчального господарства – 204 тисяч 400 грн
 • добровільні внески батьків та кошти за практику учнів а виробництві – 207 тисяч 100 грн
 • готельні послуги – 13 тисяч 800 грн
 • інші надходження (оренда, паркування і довідка в натуральній формі) – 305 тисяч 300 грн 

Витрати коштів спеціального фонду за 2014 рік: 1012 тисяч 600 грн.

В тому числі:

 • зарплата з нарахуванням – 281 тисяч  500 грн.
 • придбання п