Волейбол
Змагання зі стрільби
Змагання з настільного тенісу
Змагання з волейболу
Волейбольні баталії В ЦПТО
"Козацька наснага"
Турнір з настільного тенісу
Змагання з шахів та шашок
Настільний теніс

 

 

 

 

 

                                                                                             РОЗКЛАД
                                              проведення гурткової роботи з фізичного виховання

                                              в ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький ЦПТО" в 2017-2018 н.р.

№ п/п Назва гуртка Час проведення Місце проведення Керівники гуртка
1 Волейбол

Понеділок

Вівторок
16.00-17.30

Спортивна зала Ладік Л.В.
2 Баскетбол

Понеділок

П'ятниця 17.30-19.00

Спортивна зала

Назаров Ю.М.

 

3 Волейбол

Середа,

Четвер
18.30-20.30

Спортивна зала (збірні команди) Ткаченко М.О.
4 Загальна фізична підготовка

Вівторок
17.30-19.00

 

Спортивна зала

Ярина Н.В.

5 Настільний теніс

Вівторок,
Четвер
18.30-20.30

Середа

16.00-18.00

Спортивна зала (балкон)

Ткаченко М.О.

Назаров Ю.М.

6 Футбол Понеділок,
Середа
16.00-18.00
Спортивний майданчик Ларькін Артем (гр.№7\8)

Змагання з баскетболу

15 березня 2018 року в Переяслав-Хмельницькому  ЦПТО  розпочалися  традиційні змагання  з баскетболу  серед юнаків та дівчат. В перший день  змагались юнаки 3 курсу.  Чотири команди зіграли між собою по колу.  Перше  місце виборола  4 група (кухарі),  які  були нагороджені грамотами. Склад  переможців:  Зінченко Максим(капітан), Пручай  Юрій,  Ємець Богдан і Ларькін Артем. 

Спортивні змагання до 8 Березня

  Традиційно в Переяслав-Хмельницькому ЦПТО до весняного свята 8 Березня були проводедені спортивні змагання  з волейболу. Кожна команда була налаштована на перемогу. Завдяки  ігровому досвіду перемогу здобула команда ІІІ курсу групи №1 (адміністратор; оператор комп'ютерного набору), другими стали дівчата  ІІІ курсу групи №4 (кухар, кондитер), а третє місце у дівчат ІІ курсу групи №10 (кухар,кондитер).

Змагання з шахів та шашок

  16 лютого 2018 року в Переяслав-Хмельницькому ЦПТО відбулися змагання з шахів та шашок. Ігри проходили за коловою системою. Шашки: 1 місце - Дереча Валентин(10гр.), 2місце - Бакум Євгеній(9гр.), 3 місце - Бурдонос Володимир(21гр.). Шахи: 1 місце - Гречко Мирослав(19гр.), 2 і 3 місця розділили Ларькін Сергій і Дорош Тарас.

Турнір з настільного тенісу

 

 13-14 лютого 2018 року в Переяслав-Хмельницькому ЦПТО пройшли традиційні змагання з настільного тенісу. Розпочали турнір юнаки І-ІІІ курсів. Всього заявився 21 учень. Ігри проходили за коловою системою на кожному з курсів.

Традиційний турнір випускників ЦПТО з волейболу                                                                                16 грудня 2017 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбувся турнір випускників ЦПТО з волейболу. Цього року заявилося шість команд: «ЦПТО», «Гайшин», «Костал», «Довгиші», «Іваненко», «Яковлєв». Після жеребкування команди розподілилися на дві групи: «А» («Іваненко», «ЦПТО», «Гайшин») і «Б» («Костал», «Довгиші», «Яковлєв»). Ігри в групах проходили в запеклій боротьбі.  
 

Спортивні змагання для юнаків І, ІІ, ІІІ курсів з силових видів спорту, присвячених Дню Збройних Сил України.

   В  День Збройних Сил України, 6 грудня, у Переяслав-Хмельницькому ЦПТО  традиційно для юнаків І-ІІІ курсів відбулися спортивні змагання, які сприяли згуртуванню колективу, розвитку фізичних здібностей, кмітливості та спритності. Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння. Для участі у змаганнях було відібрано найсильніших учнів, які мали достатній рівень фізичної підготовленості та з дозволу лікаря. Учасників змагань, зі святом Збройних Сил України, привітав директор навчального закладу Лопата М.П. Він побажав успіхів у фізичній підготовці та бути гідними захисниками Вітчизни.    Змгання проходили з таких силових видів спорту: підтягування на перекладині, віджимання на брусах, гиря (24 кг), армспорт, естафета, канат.

 
Першість навчального закладу з волейболу
       З 14 по 25 листопада 2017 року в навчальному закладі проходили змагання серед юнаків та дівчат з волейболу. Змагання проводились за коловою системою на кожному курсі. Серед юнаків змагались тринадцять команд. На третьому курсі перемогу здобула об’єднана команда із третьої та четвертої групи. Друге місце посіла команда групи № 21, третіми стали учні групи № 6. На другому курсі місця розподілились наступним чином: І місце-12 група, ІІ місце-13 група, ІІІ місце-9 група. На першому курсі призерами стали: І місце-17 група, ІІ місце-19 група, ІІІ місце-2 група.
 

14-15 травня у м. Житомирі відбувся ІІІ етап Всеукраїнської спартакіади з легкоатлетичного кросу серед учнів ПТНЗ. У спартакіаді взяли участь 17 команд з 14 областей України. Програма змагань складалася з кросу 1 000 м (юнаки), 500 м (дівчата), комбінованої естафети (юнак - 800 м, дівчина – 600 м, юнак – 400 м, дівчина – 200 м).

Учні ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» гідно представили Київську область на цих змаганнях. Коноваленко Юрій та Іванов Олександр встановили особисті рекорди на дистанції 1 000 м (2 хв. 58 сек. і 3 хв. 11 сек.). Гаярин Ірина і Старченко Наталія також покращили свої результати в бігу на 500 метрів в порівнянні з ІІ етапом спартакіади (1 хв. 38 сек. і 1 хв. 40 сек.).

 

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

29 квітня у місті Фастові відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області. Команда ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» здобула впевнену перемогу, продемонструвавши витривалість, фізичну силу та майстерність. Коноваленко Юрій завоював золоту медаль, встановивши особистий рекорд на 1 000 м (3 хв. 01 сек.), а Гаярин Ірина виборола бронзову медаль з бігу на 500 метрів (1 хв. 43 сек.). 

 

КОМАНДА ЦПТО З ВОЛЕЙБОЛУ-ПЕРЕМОЖЦІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

24 квітня 2015 року в м. Українка відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади з волейболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області. Команда ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» у напруженій боротьбі виборолаЗОЛОТІ МЕДАЛІ!

 

 

 

КОМАНДА ЦПТО З ФУТЗАЛУ-СРІБНІ ПРИЗЕРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10 квітня 2015 року в м. Бровари відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади з футзалу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області. Команда ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» у напруженій боротьбі виборола срібні медалі, поступившись команді ДПТНЗ «Фастівський центр професійно-технічної освіти».

ПЕРШІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ З БАСКЕТБОЛУ

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів  ЦПТО та з метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді з 23.02.2015 по 25.02.2015 року в Центрі відбулися змагання з баскетболу. Варто відмітити високу активність учнів до цього виду спорту, адже в змаганнях взяли участь представники всіх груп І, ІІ та ІІІ курсів, а також мешканці гуртожитку. Місця розподілилися таким чином:
 

    Склад команди
ІІІ курс Юнаки І місце група №22 Перегудов Михайло
Добриденко Євгеній
Хобта Віталій
Хпрченко Дмитро
  ІІ місце група №21  
  ІІІ місце група №3-4  
ІІ курс Юнаки І місце група №13 Донченко Андрій
Потебня Олександр
Цимберов Костянтин
Гуцол Євген
Богомолов Богдан
  ІІ місце група №12  
  ІІІ місце група №10  
ІІ курс Юнаки І місце група №19 Дзема Владислав
Безуглий Роман
Яценко Вадим
Голумбовський Олександр
Кононенко євгеній
Мальцев Олександр
Левченко Євгеній
Лисак Олексій
  ІІ місце група № 15  
  ІІІ місце група № 16  

 

ПЕРШІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ З ШАХІВ ТА ШАШОК

5 лютого 2015 року відбулися  змагання серед учнів  ЦТПО  з шашок і шахів. Участь у заході взяли представники І,ІІ та ІІІ курсів, що говорить про не абиякий інтерес до даного виду спорту.
За підсумками змагань з шашок, переконливу та блискучу перемогу здобули учні Середа Оксана (10 група) -І місце, Сонько Микола (13 група)-ІІ місце, Лялін Богдан (3 група)-ІІІ місце. 
Перше місце у змаганнях з шахів здобув Сонько Микола (13 група), друге-Зражевський Олександр (4 група). Варто відмітити гру Сонька М., який став призером в обох видах спорту!

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

2 лютого 2015 року в нашому закладі проходили змагання на першість ЦПТО з настільного  тенісу. У напруженій боротьбі серед учнів ІІІ курсу перемогу святкували Панасюк В.-І місце, Шелест О.-ІІ місце, Мурга О.-ІІІ місце. Серед юнаків ІІ курсу нагороди отримали Пічка В.-І місце, Іващенко О.-ІІ місце, Михайловський С.-ІІІ місце. На першому курсі в змаганнях переміг Трунченков А., друге місце посів Токаренко Д., третім став Ващенко М.

Серед дівчат І,ІІ,ІІІ курсів грамоту переможниці отримала Карпенко Світлана(гр.№11), другою була Дяченко Віка(гр.№16), Малежик Тетяна(гр.№1/2) стала третьою.

 

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З ВОЛЕЙБОЛУ

   17 грудня 2014 року в ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" відбувся відкритий чемпіонат навчального закладу з волейболу серед збірних команд випускників різних років та команди учнів ЦПТО. Цей чемпіонат зібрав найсильніших волейболістів. П'ять команд розіграли перехідний кубок. Перше місце посіла команда Миколи Іваненка, у складі якої грали: Сергій Гришко, Дмитро Доброскок, Олександр Шуткевич, Олег Сушко і Микола Богатир.  Організував турнір з волейболу керівник фізичного виховання Ткаченко Микола Олександрович. Він зазначив, що такий турнір стане традиційним і проходитиме у навчальному закладі щорічно. Призери чемпіонату нагороджені грамотами, а переможець отримав перехідний кубок.

ТРАДИЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ


           Традиційні спортивні змагання із силових видів спорту серед юнаків І-ІІІ курсів відбулися 6 грудня 2014 року. Програма змагань включала в себе такі види: підтягування на перекладині;  віджимання в упорі на брусах; ривок гирі 24 кг (правою і лівою рукою); армреслінг; перетягування канату. Усіх учасників привітали з Днем Збройних сил України і побажали спортивних перемог керівник фізичного виховання Ткаченко М.О. та викладач фізичної культури Назаров Ю.М. У номінації "Віджимання на брусах" Дмитро Бондар, учень групи №22, показав результат 74 рази (рекорд закладу складає 78). У підтягуванні на перекладині першим був Олександр Науменко, учень групи №12. Його результат - 21 раз (рекорд закладу - 29). Виконуючи вправу з гирею, вага якої становить 24 кг, Олексій Мурга здобув перемогу з результатом 48 разів (рекорд закладу -120). Особливо голосно та емоційно проходили змагання з армреслінгу. Помірятись силами виявили бажання багато учнів. Найсильнішим в цій номінації став учень групи №1 Владислав Ступак. Дуже весело проходило змагання з перетягування канату. Переможцями стала команда групи електромонтерів третього курсу №21. Другими - команда групи електромонтерів другого курсу №12 , а третіми - команда групи трактористів третього курсу №6. Вітаємо учасників, переможців, призерів та чекаємо нових перемог на наступних змагання військово-патріотичного спрямування.