Субота, 19.01.2019, 18:20
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Випадкове фото
Форма входу
Корисні посилання
Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наші координати
08400,
Київська область,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул.Можайська, 5.
тел.(04567)5-45-68;(04567)5-20-40
E-mail: ptu_22_phm@ukr.net
Опитування
Яка професія В ЦПТО вам подобається?
Всього відповідей: 713
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Лічильник
www.reliablecounter.com
Пошук

Робота лекторію

Лекція до Всеукраїнського тижня права

   У межах Тижня права 8 грудня 2017 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» було заплановано провести лекцію з працівниками ювенальної превенції, служби у справах сім’ї та дітей.  На зустріч з учнями завітали старший інспектор ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Киряков О.В. та інспектор Тимченко Ю.В. Олександр Володимирович особливу увагу приділив питанням про права та обов’язки учнів, вчинення неповнолітніми адміністративних правопорушень та їх наслідки. Вихованці Центру мали змогу отримали практичні поради для майбутнього. 

 

     Лекція « Не здавайся»

   Волонтер Віталій Решітко свою розповідь  розпочав з того, що дуже часто люди перестають боротися з зовнішніми обставинами, щоб домогтися чого-небудь. Людина починає втрачати надію на щось краще, що в свою чергу викликає стрес. Віталій навів чимало прикладів, як можна досягти мети та навчитись розслаблятися та володіти своїми емоціями, перебудовувати негативне мислення на позитивне - що допоможе повною мірою насолоджуватися життям. Вміння долати стрес розумними методами кожному буде у нагоді. Лекція супроводжувалась повчальним відео.

Лекція «Інфекційні захворювання»

 Метою лекції «Інфекційні захворювання», яку підготувала соціальний педагог ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» Миколаєнко Анна Григорівна було ознайомити учнів з поняттям інфекційні захворювання, збудниками інфекційних захворювань, навчити розподіляти за групами інфекційні хвороби, визначати значення профілактичних заходів у житті людини. 

 

Лекція "Що ми знаємо про футбол?"

 

 Футбол – це найпопулярніша гра в світі. Не дивно, що цей вид спорту з кожним роком набирає все більше прихильників. Саме про футбол йшлося 8 листопада 2017 року на лекції, яку підготував для учнів ДПТНЗ «Переяслав- Хмельницький ЦПТО» викладач фізичної культури Назаров Юрій Михайлович. Він розповів про історію зародження футболу, звернув увагу слухачів на основні футбольні правила, назвав різновиди футболу. 

 Лекція "Вихованим бути модно"

4 та  6 жовтня 2017 року для учнів ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» соціальний педагог А.Г.Миколаєнко підготувала та провела лекцію «Культура спілкування». Анна Григорівна поставила за мету: озброїти учнів знаннями і практичними рекомендаціями про основи спілкування; дати їм практичні рекомендації щодо удосконалення своєї мови, уміння спілкуватися. Цікава бесіда супроводжувалась відео матеріалом.

 

Лекція "Безпека понад усе"

Інженер з охорони праці ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» Буратевич Є.К. 06.09.2017 року прочитав лекцію для учнів першого курсу, які навчаються за професією «Кухар, кондитер», «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору», «Кравець, вишивальниця». Вихованці ознайомилися з основними положеннями конституції щодо прав громадян на охорону їх життя і здоров’я; з’ясували про основні санітарно-гігієнічні норми робочих та житлових приміщень, а також шкідливі фактори, що впливають на життя людини.

Лекція «Ваше здоров'я- у Ваших руках»

03.02.2017 року для учнів ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» викладач Ладік Л.В прочитала лекцію «Ваше здоров’я- у ваших руках». Лариса Вікторівна розповіла присутнім, що здоров’я людини – цікаве й складне явище, це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні.

Картинки по запросу здоровя

 

Лекція "Вчимося толерантності"

Саме цій темі присвятила лекцію соціальний педагог ДПТНЗ « Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» Миколаєнко Анна Григорівна 17 березня 2017 року. Анна Григорівна розповіла, що якість будь-якого суспільства залежить від здатності людей співіснувати одне з одним, сприймати одне одного, поєднувати свої зусилля в ім’я загального добра, для поліпшення свого духовного та матеріального життя.

Лекція «Підлітковий алкоголізм»

     27.01.2017 року заступник директора з виховної роботи «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» Гайдар Н.В прочитала лекцію для учнів про підлітковий алкоголізм.
       Вихованці Центру дізнались історію виникнення алкоголю, його вплив на людину, та руйнівні властивості для організму підлітка. 

            Картинки по запросу підлітковий алкоголізм

 

  

Лекція «Сім'ю плануємо разом»

Планування сім'ї — поняття, яке активно входить у наше життя. Що це таке й чому планування сім'ї таке важливе для кожного з людей, кожної сім'ї? Саме так розпочала свою лекцію 25.01.2017 року для учениць ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» викладач Сахно С.І.
     Учін дізналися, що планування сім'ї — це комплекс заходів, вкладених у зниження захворюваності та збереження здоров'я жінок і новонароджених.

     Картинки по запросу планування сімї

Лекція «Грип-хвороба небезпечна»

У зв’язку з ситуацією, що склалася із різким зростанням захворюваності на грип та ГРВІ у ДПТНЗ «Переяслав- Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбулася лекція «Грип – хвороба небезпечна». Медичний працівник Юрчук Оксана Михайлівна детально ознайомила учнів із симптомами та профілактикою даних захворювань. Адже грип вважається найпоширенішим інфекційним захворюванням і щорічно нагадує про себе у холодну пору року.

       Картинки по запросу грип

 

Лекція «Вплив тютюнопаління на організм підлітка»

16 листопада 2016 року викладач спецпредметів Лопата Н.А прочитала лекцію «Вплив тютюнопаління на організм підлітка» для учнів I-го курсу ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО». Вихованці дізнались, що тютюнопаління - одне з найбільш поширених видів побутової токсикоманії, сама найпоширеніша у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб. 

      Картинки по запросу тютюнопаління підліток

Лекція «Олімпійські ігри-історія та сьогодення»

Цікавою та захоплюючою була лекція керівника фізичного виховання ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» Ткаченка М.О, яку він провів 27.10.2016 року для учнів II-III курсів. Микола Олександрович ознайомив учнів з міфами про виникнення Олімпійських ігор. Учні дізнались, що найпочеснішими їхніми родоначальниками вважають богів, міфічних героїв, царів і правителів. Точно встановлено, що перша відома нам Олімпіада відбувалася в 776 р. до н. є.

                    Похожее изображение

 

Лекція «Між нами дівчатами»

26 жовтня 2016 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» психолог ЦПТО Герасименко Н.Ю. провела лекцію «Між нами дівчатами». Учениці І-го курсу розширили знання щодо психологічних особливостей підліткового віку. За допомогою простих життєвих ситуацій з'ясували, як правильно вчинити, якщо кохання невзаємне. 

    Картинки по запросу між дівчатами

 Лекція «Борцям за волю і незалежність України»

12 жовтня 2016 року для учнів ДПТНЗ « Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» соціальним педагогом М.С.Демченко було прочитано лекцію. В ній йшлося про історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення. Присутні мали змогу переглянути цікавий відеоматеріал.

   Картинки по запросу борці за незалежність

 

Лекція «Трагедія Бабиного Яру»

28 вересня 2016 р. в актовій залі ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» для учнів першого курсу проведено лекцію про безіменних жертв Бабиного Яру, яку провела заступник директора з виховної роботи Н. В. Гайдар.

   Картинки по запросу бабин яр