Всесвітній день боротьби зі СНІдом 2020 р.

 

Профорієнтаційний тренінг
      Для того щоб правильно обрати свій майбутній шлях, старшокласникам варто мати уявлення про усі професії, які існують. Також слід добре вивчити свої прагнення, здібності, особливості характеру, темпераменту, мислення. Чим краще дитина знатиме себе, тим правильнішим виявиться вибір її професії. Для реалізації поставлених цілей практичний психолог ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» Герасименко Н.Ю. 18 грудня 2019 року провела профорієнтаційний тренінг для учнів 8 – 9 класів ЗОШ I-III ст. №7. 
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
     «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в ДПТНЗ «Переяслав - Хмельницький центр професійно – технічної освіти». На просвітницькому  заході «Відповідальність – це життя », що  відбувся 05 грудня 2019 року, учні II –III курсу розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Організувала та провела захід директор Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» Мельник Алла. 
До всесвітнього дня боротьби із СНІДом

       30 листопада 2018 з учнями ДПТНЗ « Переяслав – Хмельницький ЦПТО» медичний працівник Юрчук Оксана Михайлівна та соціальний педагог Миколаєнко Анна Григорівна провели захід на підвищення уваги до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Учні центру дізнались про основні шляхи зараження ВІЛ-інфекцією, профілактику ВІЛ/СНІДу, отримали поради, які допоможуть  звести можливість зараження до мінімуму. Усі присутні долучилася до  флешмобу «Ми за профілактику ВІЛ/СНІДу».

 

 
 
 
«Інфекційні захворювання»

    24 листопада 2017 року соціальний педагог ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» Миколаєнко Анна Григорівна ознайомила учнів з поняттям інфекційні захворювання, збудниками інфекційних захворювань. Прочитавши лекцію на тему "Інфекційні захворювання", вона навчила учнів розподіляти за групами інфекційні хвороби, визначати значення профілактичних заходів у житті людини.  Особливу увагу вона звернула на такі тяжкі хвороби, як туберкульоз, менінгіт.

 

Особиста гігієна – запорука вашого здоров’я
9 листопада 2017 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбулася акція «Особиста гігієна – запорука вашого здоров’я», яку провели соціальний педагог Миколаєнко Анна Григорівна та медичний працівник Юрчук Оксана Михайлівна. У цій акції брали активну участь не лише учні, а й викладачі ЦПТО. Анна Григорівна розповіла про складові особистої гігієни: чистити зуби, приймати душ, слідкувати за чистотою власного одягу, підтримувати порядок там, де живеш і, звичайно, мити руки. Адже особиста гігієна повинна бути для нас звичкою, бо ми навіть не замислюємося про те, що буде, якщо цього не робити.
 

 

Соціальна акція «Щастя в простих речах»
«Лови момент - будь щасливим!» саме під цим девізом минулого четверга було проведено акцію в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно- технічної освіти» соціальним педагогом М.С.Демченком. Учні та викладачі протягом дня мали можливість ознайомитись з різними висловами про щастя та смакувати цукерки, що були прикріплені до «щасливих листівок». Як пояснив Максим Сергійович завдання акції полягало в тому, щоб зробити учнів та колег щасливішими хоч на мить, адже з приємних дрібниць складається щастя.

 

 

 

 

10.02.2018 року в бібліотеці ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» для учнів групи №13, 10 представником благодійного фонду «Краще життя» Ринжуком Андрієм Анатолійовичем було прочитано лекцію «Тютюнопаління та його наслідки». В лекції йшлося про те, що куріння і молодь - дуже серйозна проблема, і проблема не тільки медична, але і соціальна.

 

Наркоманія та відповідальність

З метою профілактики такого явища, як наркоманія для учнів ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» було прочитано лекцію викладачем Доготар Наталією Василівною. Наталія Василівна наголосила на шкідливих наслідках від прийому наркотичних препаратів, що науці давно відомі.